Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
02.01.2016 - 00:54
Ze všech tvých dotazů se mi nejvíc líbí: kde máš ponožky? T.
|
02.01.2016 - 00:53
Sugestivní provedení! ST.
|
02.01.2016 - 00:52
Lenina nebrat! Jinak cením upřímnoST!
|
02.01.2016 - 00:50
TvojeLabuť: Labuťenko, díky!
|
02.01.2016 - 00:49
Ringo: vtipálek Ringo boduje,
já smát se musím, tak to je! |
01.01.2016 - 22:25
Obsahově docela dobrý, jen ty rýmy máš hodně jednoduchý, ale je to možná jen můj pocit...T
|
01.01.2016 - 22:24
No podle toho, jestli umíš zpívat...jestli ne, doporučuji dále zachovat intimčo...ST
|
01.01.2016 - 22:22
Tak konečně...ST
|
01.01.2016 - 22:22
Pěkné, pěkné...a nemá být Valpuržina? Nebo to máš úmyslně? ST
|
01.01.2016 - 22:20
Umíš kouzlit s vybranými slůvky ...ST
|
01.01.2016 - 22:19
mutil: nemáš na mysli SNÍLKY? Jinak snímky jsem zatím žádné neuveřejnila/úsměv/
|
01.01.2016 - 22:16
Děkuji, pane...
|
01.01.2016 - 19:12
Pěkné, nápodobně! ST
|
01.01.2016 - 19:11
Ráda jsem si přečetla minirecenze, díky! ST
|
01.01.2016 - 19:08
divoženka1: díky, za zastavení, jsem ráda, že pobavilo...
|
01.01.2016 - 14:19
Za slzy se ani muž nemusí stydět, někdy je to jediná úleva...vítej ST
|
01.01.2016 - 14:17
Přeju ti do nového roku co nejméně shledání se zkaženým světem a ponechání si toho tvého, básnivě průzračného, Lil...
|
01.01.2016 - 14:15
Vřelé jako ta voda...ST
|
31.12.2015 - 22:52
Už jen hoďka ...ST
|
31.12.2015 - 21:49
Vtipné, ze života, ST
|


