Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
22.12.2015 - 22:42
Možná dobrý písňový text? ST
|
22.12.2015 - 22:42
Už naň mám chuť...voní až sem.ST
|
22.12.2015 - 22:39
ST
|
22.12.2015 - 22:39
ST
|
22.12.2015 - 22:38
ST.
|
22.12.2015 - 22:32
detektor: jsem ráda, že tvůj detektor to znění zachytil...díky
|
22.12.2015 - 21:38
vavaoko: díky moc...
|
22.12.2015 - 20:37
Díky...
|
22.12.2015 - 18:55
Překvapivé...přeju hezké svátky.ST
|
22.12.2015 - 18:54
Pěkné, Lukáši...ST
|
22.12.2015 - 18:52
ST - príma básnička!
|
22.12.2015 - 18:51
Co naděláme... ST
|
22.12.2015 - 18:49
zenge: přeju ti také VV!
|
22.12.2015 - 17:21
Tak sportem ku zdraví! ST
|
22.12.2015 - 17:20
Přeju dlouhé šťastné koulení se tvým úžasným vesmírem Fantazie...ST
|
22.12.2015 - 17:18
Pěkně se čte...ST
|
22.12.2015 - 16:05
Lilith: Kajuta: Děkuju oběma!
|
22.12.2015 - 07:53
Kajuta: děkuju, taky hudbu miluju...
|
21.12.2015 - 23:20
Být za každou cenu "malou popletou" není výhra...pěkné ST
|
21.12.2015 - 23:18
Líbí se mi jazyk tohoto dílka...hezké svátky! ST
|


