Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
11.03.2016 - 15:07
Někdy jsou to zklamání..ST
|
11.03.2016 - 14:08
Zajímavá bytoST
|
11.03.2016 - 09:04
Musíme žít, jak se dá...ST.
|
11.03.2016 - 08:43
ST Jediné, s čím bych polemizovala jako bývalá zdravotnice, že dobrý přístup vyžaduje hodně času za strany lékaře: znám doktory, ale i sestry, kteří jsou sami o sobě tak přesvědčiví, že se jim dá uvěřit okamžitě, to dobro z nich vyzařuje...pěkné
|
11.03.2016 - 08:39
Není co dodat...ST
|
11.03.2016 - 08:34
Je to ďábelsky hezké...ST
|
11.03.2016 - 01:21
Oprátku raději nee! ST
|
11.03.2016 - 01:20
To máš, Luky, nějakou divnou lásku, méněcennou a páchnoucí:))) ST
|
11.03.2016 - 01:13
Oráč, ten vše dovede,
vždyť byl členem JZD.... ST |
10.03.2016 - 17:42
Je radoST číst tvé básně...
|
10.03.2016 - 17:39
Ty máš ve svých básních vždy zvláštní sílu...ST
|
10.03.2016 - 17:34
madison: díky moc a moc...
|
10.03.2016 - 09:06
Srdeční konec světa...dláždění bublinek...ST
|
10.03.2016 - 08:39
Jejda, to je tedy síla...ST
|
10.03.2016 - 00:48
Jejda, tady si podává ruku jedna krkolomnoST s druhou...dobré...
|
09.03.2016 - 23:34
Tak zas aby toho klidu nebylo příliš....ST
|
09.03.2016 - 23:29
Pěkné...ST
|
09.03.2016 - 11:19
Dnes není rozumět skoro nikomu...ST
|
09.03.2016 - 11:18
V bažinách bys mohla potkat Vodníka nebo Jožina...raději pryč! ST
|
09.03.2016 - 11:17
Jejdanánku, to jsou vyhlídky...a tak byly optimistické...ST
|


