Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
16.03.2016 - 09:25
Haiku nepoznám, ale tvé dílko pobavilo...ST
|
16.03.2016 - 09:23
Lodivode, štěbety už štěbetají hodně hlasitě...ST
|
16.03.2016 - 09:21
Legrace...ST
|
15.03.2016 - 16:05
Tak jestli jsi nakráčel domů rovnou z chléva...není divu...ST
|
15.03.2016 - 16:04
Lil, působivé vyprávění...ST
|
15.03.2016 - 16:02
Na hustej veget se těším ze srdce... ST
|
15.03.2016 - 16:01
Zenge...píšeš naproSTo úžasný věci...
|
15.03.2016 - 15:59
Dobráúvaha: ale já bych stejně jela, být mladá... ST
|
15.03.2016 - 15:57
zenge: díky, zapomínat na tradice by se nemělo, člověk nežije jen dnešním dnem:((
|
15.03.2016 - 00:26
Nápadité...ST
|
15.03.2016 - 00:23
Velice milé...ST
|
14.03.2016 - 15:52
To mlčím bych dala s velkým M, jinak dobré..ST
|
14.03.2016 - 15:51
Jsou to opruzové, hlavně na zahrádkách...ST
|
14.03.2016 - 15:50
Pěkné...ST
|
14.03.2016 - 15:49
Máš pravdu, situace je vážná, možná i zoufalá...ST
|
14.03.2016 - 15:20
Psavec: je to jen takové pokračování říkanky, děkuju ti!
|
14.03.2016 - 09:43
Vladik: díky ti...
|
14.03.2016 - 07:27
divoženka1: díky ti i za kůzlátka, jen jsem chtěla vzpomenout na tradici...
|
14.03.2016 - 01:31
No skřehot to není...líbezné zaSTavení...
|
14.03.2016 - 01:28
madison: díkyyyy...
|


