Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
12.03.2016 - 22:41
Kajuta: díky moc, lodníku
|
12.03.2016 - 17:20
Taky se usmívám nad milými slovy ...ST
|
12.03.2016 - 17:15
krizekkk: díky, potěšilo...
|
12.03.2016 - 14:10
Pěkné, hlavně brouci...
|
12.03.2016 - 11:57
Pěkné: o motýlech taky ráda píšu, je to něco éterického...ST
|
12.03.2016 - 11:07
A komu by se tančit NEchtělo??? ST
|
12.03.2016 - 11:06
Vladik: to by musela být koule z křišťálu:))) o té někdy příště...díky moc
|
12.03.2016 - 11:04
vavaoko: očko, dík moc...
|
12.03.2016 - 08:20
hloubavá: děkuju ti, snad máš pravdu
|
12.03.2016 - 01:52
Neveselé...ST
|
12.03.2016 - 01:51
Něžné...ST
|
12.03.2016 - 01:50
Parádní... a Ringo též ST
|
12.03.2016 - 01:48
Přeju ti splnění přání..ST
|
12.03.2016 - 01:47
Takové pohledy jsou ale fajn, ne? ST
|
12.03.2016 - 01:45
Jsi vynikající. ST
|
12.03.2016 - 01:43
valerie: bolí ty osamělé neděle a vlastně všechny dny...díky moc...
|
12.03.2016 - 01:42
Paulmatthiole: přesně to jsem měla na mysli, díky:)))
|
11.03.2016 - 18:48
Venuše: díky ti, potěšila jsi...
|
11.03.2016 - 18:42
zenge: Díky za velkorysé hodnocení...
|
11.03.2016 - 17:06
Jojo, hranolky jsou taky fajn...díky...
|


