Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
04.03.2016 - 10:54
Chudoba cti netratí...ST
|
04.03.2016 - 10:52
Rozhodně piš dál...ST
|
04.03.2016 - 09:54
Tak pozor na spodní proudy...ST
|
04.03.2016 - 09:53
Moc dobrý nápad, Lil...dřevěné hračky do básně...ST
|
04.03.2016 - 08:43
Výborné...ST+Z
|
04.03.2016 - 08:42
ST+Z
|
03.03.2016 - 23:51
Moc pěkné...v prvním letopočtu se narodila má mamka.ST
|
03.03.2016 - 23:49
Ano, dojemné a všeříkající...ST
|
03.03.2016 - 20:37
Ringo: Vymyslet rým na lásky je kumšt...umíš...dík!
|
03.03.2016 - 19:17
Valerie:Je fakt, že někdy vsadit na štěstí bez přemýšlení je správná volba... díky, Val
|
03.03.2016 - 19:04
valerie: děkuju, pointa je ze života:nic nevzdávat
|
03.03.2016 - 17:51
libour: díky ti...
|
03.03.2016 - 17:50
krizekkk: no snad to není až tak úplně slabé jako jízdní řád...díky...
|
03.03.2016 - 14:13
Nám všem bude scházet...tobě ST
|
03.03.2016 - 13:21
Legrace...ST
|
03.03.2016 - 13:19
Parádní...ST
|
03.03.2016 - 13:18
René Vulkán: to nebyla jedna, ale dvacet/let/ díky
|
03.03.2016 - 12:21
Lilith: v ranečku se bude moc hodit..děkuju ti
|
03.03.2016 - 11:01
Očko, děkuju ...
|
03.03.2016 - 10:13
Děkuju moc a moc za trpělivost...
|


