Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
07.03.2016 - 10:24
Výborné téma...miluji cirkusy, varieté a teatrálnoST všeho druhu..
|
07.03.2016 - 10:22
Moc pěkné..slibné:))) ST
|
07.03.2016 - 10:10
René Vulkán: díky ti moc
|
06.03.2016 - 20:55
Možná horší než křik je vyhovořené ticho ST
|
06.03.2016 - 20:53
Dobrý...ST
|
06.03.2016 - 20:47
divoženka1: Děkuju moc, potěšilas mne
|
06.03.2016 - 17:20
První a druhá sloka mne okouzlily naproSTo, další jsou úsměvné a jdu si nalít víno z pětilitráku...bezva!
|
06.03.2016 - 12:00
ST
|
06.03.2016 - 11:45
Vše máš ještě před sebou...ST
|
06.03.2016 - 11:44
Romantiku, to má k romantice doST daleko...
|
06.03.2016 - 11:42
Litovat jen toho, co se STát mohlo a nestalo...
|
06.03.2016 - 11:41
Hezké a nápadité jako oSTatně pokaždé
|
06.03.2016 - 11:40
Bílá linka, nový svět a celé ST...
|
06.03.2016 - 11:39
Hezky si užívej a vrať se v plný síle...ST
|
06.03.2016 - 11:37
Koukla jsem , Zenge, z okna, a Vltava vážně řetízkuje, jsi skvělej... ST
|
06.03.2016 - 09:58
Pěkné, cožpak tanečnice, to je nádhera...ST
|
06.03.2016 - 01:25
Jasně, souhlas s Ringem, nic nevzdávej, Tome...ST
|
06.03.2016 - 01:21
Bez někoho milého na tom šírém světě fakt slunce nehřeje...ST
|
05.03.2016 - 19:14
Netuším, ale líbí ST
|
05.03.2016 - 19:13
Milé ...ST
|


