Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
09.03.2016 - 11:16
Hezky napsáno...ST
|
09.03.2016 - 11:15
Lepší je chůze po zemi: už brzy poběžíš! ST
|
09.03.2016 - 09:19
Kouzelné maliny...ST
|
09.03.2016 - 08:14
U té poslední mi, lodivode, jdou slzy do očí...ST
|
09.03.2016 - 08:13
Veselí, a zvláště jarní, vítězí...ST
|
09.03.2016 - 00:51
Moc se ti povedla vzpomínka na dětství...ST
|
08.03.2016 - 16:57
To vám přeju oběma...hezké vyznání...ST
|
08.03.2016 - 16:56
Lepší jarní deštík než sníh...
|
08.03.2016 - 16:55
Báseň pěkná, leč první sloka jen vysněná... díky moc! ST
|
08.03.2016 - 16:53
Klidně bych plula s tebou...ST
|
08.03.2016 - 16:51
Předposlední super!!! ST
|
08.03.2016 - 16:49
Dobré...ST
|
08.03.2016 - 11:46
Optimismus a víra tě podrží... ST
|
08.03.2016 - 11:30
Firma Hades bez s.r.o. ST
|
08.03.2016 - 00:40
Je krásný, že ji vidíš dokonalo i S Tím, co nemá
|
07.03.2016 - 21:55
Možná přivoníme...ST
|
07.03.2016 - 18:54
Libore, k tomu ráji jednou dorazíme, věřím i tvé básni ST
|
07.03.2016 - 12:14
Dobré...ST
|
07.03.2016 - 10:33
Tak jsem si všimla, Tomáši,
že dnes tu všichni haraší...ST |
07.03.2016 - 10:27
Nepohoršuji se, to jsme se učili na zdrávce, byť méně poeticky... ST
|


