Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
19.03.2016 - 18:17
Velmi zajímavé...ST
|
19.03.2016 - 18:13
Zajímá mne jako chirurgickou sestru a několikaletou spolupracovnici sester řádu Notre Dame...ráda si přečtu pokračování...ST
|
19.03.2016 - 18:07
Luky, dobré...STále lepší, jen bych opustila ty segmenty psané tiskace, je to zbytečné a ruší...
|
19.03.2016 - 18:05
A kdo je víc??? Prima...ST
|
19.03.2016 - 18:04
Tygra beru v každém proSToru a budu věřit ve šťastné konce...díky za zážitek...
|
19.03.2016 - 18:02
Trochu víc hřej, aby bylo hej, no hej...ST
|
19.03.2016 - 16:09
J.F.Julián: díky ti!!
|
19.03.2016 - 12:14
Ty šlachy, to by mne ve snu nenapadlo napsat..ST+Z
|
19.03.2016 - 10:55
O vodní víle často sním...povedlo se...ST
|
19.03.2016 - 08:23
Kde s lunou sami... pěkná předSTava
|
19.03.2016 - 08:21
A šmudlal a patlal...geniální, Lil...ST
|
18.03.2016 - 18:52
ST
|
18.03.2016 - 18:25
Taky bych se podívala na hezké obrazy...ST
|
18.03.2016 - 18:23
Povedlo se...jen pod tou rohoží z rákosu bych zmrzla...ST
|
18.03.2016 - 18:22
Tome, naděje přeci umírá poslední...ST
|
18.03.2016 - 18:20
Dno je jiSTě známo nám všem...
|
18.03.2016 - 18:15
Ano, to se povedlo...nenásilná ekologie ST
|
18.03.2016 - 11:27
Je to takové broučkoidní...ale dobrou atmošku tvá báseň má...ST
|
18.03.2016 - 10:01
Duo dechů...snadno rozbitné...pěkné a pravdivé, lodivode...ST
|
18.03.2016 - 00:20
Nemám slov, proSTě opět nádhera...
|


