Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
21.03.2016 - 20:46
Vtipné...a možná i pravdivé:)))))))))) ST
|
21.03.2016 - 18:58
Emil Mann: jé, diky moc...
|
21.03.2016 - 16:13
Líbí se mi, jak ji vychvaluješ...a taky vtip s tvým jménem...dobře se poslouchalo...ST
|
21.03.2016 - 16:07
Mě se to líbí, ale zda je to haiku, nepoznám ST
|
21.03.2016 - 15:46
divoženka1: žínko, díky ti moc...
|
21.03.2016 - 15:34
Lilith: děkuju ti, já neumím psát nepravdivě...jen technicky to ještě musím vychytat. Děkuji, Lil.
|
21.03.2016 - 13:04
ST
|
21.03.2016 - 13:02
Tvé oblíbené slovní obraty...ST
|
21.03.2016 - 10:07
Jejda, to je velká psina, a tu můžu:vypíchnu jen 3e a 6d....výborné... ST
|
21.03.2016 - 09:23
Modro na Modru...dobré...ST
|
21.03.2016 - 09:22
Moc mne oslovují tvé city, pocity, veršíky...ST
|
21.03.2016 - 09:21
Lodníku, velmi povedená báseň, klaním se, na některé věci by se proSTě nemělo zapomenout...
|
21.03.2016 - 00:53
Já mám za to, že takovéto budování musí být velmi zábavné, a fandím...ST
|
21.03.2016 - 00:51
Ale je s nimi zábava...ST
|
20.03.2016 - 23:21
zenge: to já taky: díky moc
|
20.03.2016 - 20:54
krizekkk: Jsem ráda, jestli se líbilo aspoň jedno ...)))
|
20.03.2016 - 20:52
Milena: děkuji ti moc
|
20.03.2016 - 19:50
detektor: díky ti moc, ráda bych někdy někde autorsky četla, ale má dílka jsou slaboučká: spíš je lepší ten přednes...
|
20.03.2016 - 19:19
hloubavá: já děkuju moc...
|
20.03.2016 - 18:20
madison: ó, potěšils mne...děkuju
|


