Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
05.07.2016 - 16:54
Moc milé:) a je léčivý, to vím jiSTě
|
05.07.2016 - 16:49
PSTrosí péra mohu zapůjčit:)))
|
05.07.2016 - 15:07
Kajuta: děkuji /tiché:)/
|
05.07.2016 - 12:22
krizekkk: děkuju, Jirko:-)
|
05.07.2016 - 12:22
Kapka: díky za tip a veršíky, kapičko:-)
|
05.07.2016 - 12:21
vavaoko: díky za mrknutí:)
|
05.07.2016 - 12:21
Ringo: vše přeonačíš v legraci:-) díky za čtení
|
05.07.2016 - 07:57
Ráda jsem povznesla ducha STebou:)
|
05.07.2016 - 07:54
Moc milé :-) ST
|
05.07.2016 - 07:53
Tvá báseň okouzlí a pobaví , to je jiSTé...
|
05.07.2016 - 01:14
detektor: děkuji za návštěvu:)
|
04.07.2016 - 21:11
Kajuta: lodníku, děkuju:)
|
04.07.2016 - 21:11
Lilith: to byla krásné letní dny:)))děkuji
|
04.07.2016 - 16:32
krizekkk: mládí pryč...snad se nám vše jen zdálo:)) díky
|
04.07.2016 - 16:31
malaalca: Děkuju ti, mám radost, že se ti líbí:)
|
04.07.2016 - 13:20
libour: Děkuju moc...
|
04.07.2016 - 11:03
ST a drž se!
|
04.07.2016 - 10:35
Kapka: z letních lásek fakt není úniku:) díky
|
04.07.2016 - 10:34
vavaoko: očko, díky za omrknutí:)
|
04.07.2016 - 10:34
Ringo: ta má teta pletla kloubouky asi tak padesát let-práce z domova, a my děti je nadšeně nosily:) děkuju ti
|


