Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
22.12.2016 - 23:55
To bych ti nepřála:-) ST
|
22.12.2016 - 21:59
J.F.Julián: děkuji, básníku z povolaných:-)
|
22.12.2016 - 21:22
VtipnoST sama:-)
|
22.12.2016 - 21:21
Přeji hezké Vánoce a také, aby jednou přišel:-)
|
22.12.2016 - 21:19
SantTropez
|
22.12.2016 - 21:18
STará Bota je lepší:-)
|
22.12.2016 - 21:16
Vradovat je vskutku radoSTné slovo:-)
|
22.12.2016 - 21:11
Zasněžená STařena nejsi...mladice spíše:-) a pěkné svátky!
|
22.12.2016 - 21:07
To je dobré, jak víš jen ty, jak je to s těmi poSTelemi:-)...tak hezký svátky:-)
|
22.12.2016 - 19:22
Stagnace to není, spíše zamyšlení:-)))
|
22.12.2016 - 19:21
Už nyní jsou verše minuloSTí:-)
|
22.12.2016 - 19:19
Ta vlákna přímo zřím před sebou:-) ST
|
22.12.2016 - 19:18
SvátečnoST tohoto času...dobře napsané:-)
|
22.12.2016 - 19:16
Psavec: děkuju, Psavečku:-)
|
22.12.2016 - 19:16
Psavec: děkuju:-)
|
21.12.2016 - 14:23
To už je tak trochu silveSTrovské, řekla bych:-)))
|
21.12.2016 - 12:28
Kapka: doplnila jsem bodování...
|
21.12.2016 - 11:40
Hezky vyjádřeno, květinová ženo:-)))
|
21.12.2016 - 00:25
Láska není podvod, jen krásné mámení:-)
ST |
20.12.2016 - 20:20
Už se těším na cinkot nekonečné nespoutané poezie:-)
ST |


