Tara

» registrace: 12.12.2015
» 65, žena, Český Krumlov
» děl: 268
» komentářů: 9540 / 6864
Komentáře uživatele :
27.12.2016 - 20:37
Adramelech: děkuju ti, tak jednou měsíčně píšu konkrétně o ČK, ale u kolegů, na Písmáku, miniatury z jeho života:-)
27.12.2016 - 15:37
jitka.svobodova: děkuju, Jitko...tohle je spíš má parketa, asi:-)
27.12.2016 - 15:21
Kajuta: díky, potěšil jsi mne velmi:-)))
27.12.2016 - 13:22
Je dúležité mít s kým promlouvat:-) ST
27.12.2016 - 12:37
Tomáše Savku jsem měla celkem ráda, doteď zpívá v muzikálech...a každé mimčo je tak trochu mim, než se naučí mluvit:-) pěkné, vtipné
ST
27.12.2016 - 00:33
Rohypnol jsem měla jednou a STálo to za to:-(
26.12.2016 - 21:47
Proti bolesti ST posílám:-)
26.12.2016 - 21:46
Jsi snad vyučen krejčím???
ST
26.12.2016 - 21:44
Co je malé, to je milé, říká se:-) ST
26.12.2016 - 21:43
libour: díky, Libore:-)
26.12.2016 - 20:37
Lilith: Lil, díky:-))
26.12.2016 - 14:48
Hezká výzva:-) ST
26.12.2016 - 14:47
Ráda jsem četla...ST
Není v nadpise překlep?
26.12.2016 - 14:41
Tu knihu jsem kdysi četla, ale jelikož mi bylo 18, nechápala:-) ST
26.12.2016 - 14:37
ttragelaf: K Vánocům myslím trocha tajemství patří:-) dík!
25.12.2016 - 23:32
Ringo: tobě jsem asi stále pro legraci, Ringo:-)
25.12.2016 - 22:00
Ahoj, už jsem tě tipla na Písmáku: ráda jsem se dozvěděla o autorech, které neznám, něco z toho jistě seženu a přečtu, měj se:-)
25.12.2016 - 21:24
Romantické ST:-)
25.12.2016 - 19:23
vavaoko: díky, očko:-)
25.12.2016 - 16:20
divoženka1: Díky...je to tak...
1 ... 265|266|267|268|269|270|271|272|273 ... 477

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku