Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
25.12.2016 - 11:50
Lodníku...díky, jsi pozorný čtenář :-)
|
25.12.2016 - 01:06
Díky za vřelé přání:-)
ST |
25.12.2016 - 01:03
Roztomilá tradice:-)))
Pěkné svátky:-) ST |
25.12.2016 - 01:00
Máš to těžké. Přeju hodně sil...a ST
|
25.12.2016 - 00:57
Také ST:-)
|
25.12.2016 - 00:57
Neklej, nenadávej, předsevzetí dávej:-) ST
|
25.12.2016 - 00:55
Souhlas ST:-)))
|
24.12.2016 - 09:57
Snad...hezké Vánoce:-)
|
24.12.2016 - 01:03
Takové drsnější přáníčko:-) tobě též, jen se nepřejez:-)ST
|
24.12.2016 - 01:01
Hezké přání - na revanš i tobě:-)
ST |
24.12.2016 - 01:00
Zvuky petard a kaSTanět...pěkné, pěkné:-)
|
24.12.2016 - 00:58
Hezké, zvláště poslední o snu - skutečnoSTi:-) a dík za přání, tobě též:-)
|
24.12.2016 - 00:56
Jitka má pravdu:-)
|
24.12.2016 - 00:55
Sice nejsem ten případ, který popisuješ, ale dík za zamyšlení a hezké svátky vinšuju:-)
|
23.12.2016 - 21:40
Nejsmutnější máš lidské rozcházení...a vše hezké. Pěkné svátky přeji, barde:-)
ST |
23.12.2016 - 11:11
Také tobě - klidné Vánoce...ST
|
23.12.2016 - 00:09
Dusbaba: tak se ti bude dobře spát, s čistým svědomím:-))) a díky
|
23.12.2016 - 00:08
Dusbaba: díky...moc:-)
|
23.12.2016 - 00:07
Dusbaba: to mne nenapadlo: postrádám technickou mysl:-) a dík!
|
23.12.2016 - 00:06
Dusbaba: díky, šlechetný:-)
|


