drsnosrstej kokršpaněl

» registrace: 23.11.2011
» 46, muž, České Budějovice / Lišov
» děl: 159
» komentářů: 1249 / 2516
Komentáře uživatele :
30.12.2011 - 15:51
já nevim... moudrost je moudrost protože vypadá jako směrovka na dlouho stojícím stromu, podle který už někdo šel... a každá věta se dá otočit jako každá mince a každej hlas má protihlas...
co se týče demokracie... to je hezká věc... ale je třeba hledat, co to vlastně je... je to opatření proti tomu, aby někde nebyl blbej despota... neni to dokonalá náhražka za chytrýho vedoucího a nefunguje vždycky (jak je vidět na naší republice a EU)... a samotná demokracie neudělá ze zloděje poctivce, z podvodníka otevřený srdce a z blbce inteligenta... dá jim jen hlas a počítá (leckdy naivně), že těch lepších bude víc anebo se ti hloupí poučí z předchozích chyb a zvládnou to alespoň na příští pokus... to je celá demokracie
tudíž... je to nástroj... a můžeš ho dát do ruky různým lidem... lidem, co ho nepochopí... lidem, co ho nebudou umět používat... lidem, co ho zneužijou... nemusí pomoct vždycky, stejně jako zubařská vrtačka, ať je sebedokonalejší nepomůže v rukách dentisty, kterej je naprosto přesvědčenej o tom, že se musí vrtat zdravej zub, protože by všechny zuby měli mít stejný podmínky, měly by být přece stejně děravý, ne?
ale tohle jsou zas jen slova

to důležitý: je mi teď na Libresu dobře, stejně dobře jako první roky na Literu; mám důvěru ve všech vás pět, kteří to tu vedete, všichni máte právo to vést a děláte to dobře
dík

a krásnej a povedenej 2012
23.12.2011 - 13:43
ach...
být cokoliv víc
než jen prach

slovaskvostně a obsažně psáno
22.12.2011 - 14:57
"Bez výjimky živá."
ST
22.12.2011 - 14:52
krááásná a nádherně vypastelkovaná story... prázdnej kanystr od pokračování už je uloženej u mě v těšiči a předehřívá se slintadlem
21.12.2011 - 10:32
nádherně napsaný
16.12.2011 - 14:46
příjemné a zábavné čtení
16.12.2011 - 13:27
:)) hezká věc
15.12.2011 - 15:05
úžas nad variací slovních spojení
15.12.2011 - 15:02
úplně Tvoje
15.12.2011 - 09:19
nj, s prací to je, jak s tím fotbalem... většina gólů padá těsně před koncem nebo dokonce v nastavení...
15.12.2011 - 09:15
v psaní bichlí
tos dost rychlý :)
15.12.2011 - 09:08
velkala v srdce matky Flory
javoří plátky zšumí bory
dlaně a listy
v livreje
společně ztečí v závěje

krásné Tvé dílo
15.12.2011 - 08:32
jako film z padesátých let; krásná fantazie
15.12.2011 - 08:25
sebralas dnu otisky; úžasně
14.12.2011 - 14:40
hnes seh dohstal hýmu,
holám vhedoucímu.
Dhám heducínu dho piva
a mhá mhilá mhe ohřivá
14.12.2011 - 13:48
famózní lahůdka
14.12.2011 - 09:56
přenádherný, nacucaný atmosférou
14.12.2011 - 09:44
opravdu brilantní text, oči po něm samy letí jak po namydleným hromosvodu
14.12.2011 - 09:38
krásná báseň
14.12.2011 - 09:03
ořechový listí... a vůbec vůni ořechu v září... to mám rád
1 ... 55|56|57|58|59|60|61|62|63

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku