drsnosrstej kokršpaněl» registrace: 23.11.2011 » 46, muž, České Budějovice / Lišov
» vzkaz
» děl: 159 |
Komentáře uživatele :
30.12.2011 - 15:51
já nevim... moudrost je moudrost protože vypadá jako směrovka na dlouho stojícím stromu, podle který už někdo šel... a každá věta se dá otočit jako každá mince a každej hlas má protihlas...
co se týče demokracie... to je hezká věc... ale je třeba hledat, co to vlastně je... je to opatření proti tomu, aby někde nebyl blbej despota... neni to dokonalá náhražka za chytrýho vedoucího a nefunguje vždycky (jak je vidět na naší republice a EU)... a samotná demokracie neudělá ze zloděje poctivce, z podvodníka otevřený srdce a z blbce inteligenta... dá jim jen hlas a počítá (leckdy naivně), že těch lepších bude víc anebo se ti hloupí poučí z předchozích chyb a zvládnou to alespoň na příští pokus... to je celá demokracie tudíž... je to nástroj... a můžeš ho dát do ruky různým lidem... lidem, co ho nepochopí... lidem, co ho nebudou umět používat... lidem, co ho zneužijou... nemusí pomoct vždycky, stejně jako zubařská vrtačka, ať je sebedokonalejší nepomůže v rukách dentisty, kterej je naprosto přesvědčenej o tom, že se musí vrtat zdravej zub, protože by všechny zuby měli mít stejný podmínky, měly by být přece stejně děravý, ne? ale tohle jsou zas jen slova to důležitý: je mi teď na Libresu dobře, stejně dobře jako první roky na Literu; mám důvěru ve všech vás pět, kteří to tu vedete, všichni máte právo to vést a děláte to dobře dík a krásnej a povedenej 2012 |
23.12.2011 - 13:43
ach...
být cokoliv víc než jen prach slovaskvostně a obsažně psáno |
22.12.2011 - 14:57
"Bez výjimky živá."
ST |
22.12.2011 - 14:52
krááásná a nádherně vypastelkovaná story... prázdnej kanystr od pokračování už je uloženej u mě v těšiči a předehřívá se slintadlem
|
21.12.2011 - 10:32
nádherně napsaný
|
16.12.2011 - 14:46
příjemné a zábavné čtení
|
16.12.2011 - 13:27
:)) hezká věc
|
15.12.2011 - 15:05
úžas nad variací slovních spojení
|
15.12.2011 - 15:02
úplně Tvoje
|
15.12.2011 - 09:19
nj, s prací to je, jak s tím fotbalem... většina gólů padá těsně před koncem nebo dokonce v nastavení...
|
15.12.2011 - 09:15
v psaní bichlí
tos dost rychlý :) |
15.12.2011 - 09:08
velkala v srdce matky Flory
javoří plátky zšumí bory dlaně a listy v livreje společně ztečí v závěje krásné Tvé dílo |
15.12.2011 - 08:32
jako film z padesátých let; krásná fantazie
|
15.12.2011 - 08:25
sebralas dnu otisky; úžasně
|
14.12.2011 - 14:40
hnes seh dohstal hýmu,
holám vhedoucímu. Dhám heducínu dho piva a mhá mhilá mhe ohřivá |
14.12.2011 - 13:48
famózní lahůdka
|
14.12.2011 - 09:56
přenádherný, nacucaný atmosférou
|
14.12.2011 - 09:44
opravdu brilantní text, oči po něm samy letí jak po namydleným hromosvodu
|
14.12.2011 - 09:38
krásná báseň
|
14.12.2011 - 09:03
ořechový listí... a vůbec vůni ořechu v září... to mám rád
|


