drsnosrstej kokršpaněl» registrace: 23.11.2011 » 46, muž, České Budějovice / Lišov
» vzkaz
» děl: 159 |
Komentáře uživatele :
05.01.2012 - 12:52
:)
|
05.01.2012 - 10:40
já a čas spolu nemluvíme a odmítáme se o sobě navzájem vyjadřovat
|
04.01.2012 - 19:42
pravdivá... lidi platí jen živí a na dotek
|
04.01.2012 - 13:34
Moje pocity se při čtení přelévaly tu tam a tu zase zpět, ale nakonec - přejdu teď jako často do hovorova, protože tak mi každý vyjádření pocitů přijde víc ode mne a méně oficiální - mě to kouslo, napíchlo si mě to na roh a povídá mi to: "No, jo, von tam ten idealizmus je teda ve velkých kapkách, jenže napsaný je to tedyk luxusně, ač je to plný hrbatých slov, tak naskládaný jsou do chodníčku jak pro baletku a... no, vlastně... doved by ses nad tim, pse, z týhle strany tak hezky v metafórách zamyslet? Ping ho. Nenapadlo by tě to... a ke všemu to má v lecčems pravdu...
napadají mě k tomu jen takové pramínky úvah: - jak psal ttragelaf: není to všechno tím, že běžnému člověku je snažší zapnout přijimač nebo pajdat k popelnici než létat? (kor těm starším, ti mladší leckdy svět JEN proto, že jsou mladí a létali by jen proto, že jinak neví co s časem) - lze vždycky rozeznat nebe od kontejneru? (myslím, že asi ne); jde to vůbec někdy? (myslím, že asi ano) - tendence slovo překřičet slovem... souhlasím... a to mě bolí... jenže... kdo tu tendenci zastaví? zvládnem to my tišší a mlčenliví, když si nás nikdo nevšimne? - sociální sítě, myslím, nemusí být vůbec duchaprázdný kontinent... to záleží na člověku, jestli tam chodí pro odpadky, nebo si tam staví nebe... já bych (dřív mne to ani nenapadlo) možná viděl cestu tam... ono totiž, tam je možné bez hlesu prezentovat svojí jinakost a šíři, aniž by bylo nutné linkované a úzké překřikovat/přepisovat/používat víc efektů než myšlenek (jak je to teď v módě)... tam se člověk může stát jinak zbarvenou ovcí stáda ... a inspirovat... o inspiraci to totiž je... přejít od inspirace nějakým cizím objektem, který recykluji, k inspiraci cizím postupem, jak dosáhnout na objekt vlastní... asi & já bych sbíral stíny podsvícených mraků na malých městech :) |
04.01.2012 - 09:20
:))
|
04.01.2012 - 09:18
někdy život růžovou má
jindy šedou nálepku s náma všema jak chce cloumá - tak hoď depku za lebku |
04.01.2012 - 08:57
je to nádhernej pohár! ...byť s tesklivou tekutinou uvnitř
|
04.01.2012 - 08:48
někdy mám dojem, že tvé prostřední jméno je Diderot... žasnu nad těmi chelátony upletenými z tvých vědomostí
|
04.01.2012 - 08:41
:)
zákeřné jsou lásky tydle jinej jí zas našel v jídle |
04.01.2012 - 08:21
mohlo by to nést podtitul "ženská něžnost"
|
04.01.2012 - 08:18
Big man, pig man, ha ha...
ano, bohužel... |
04.01.2012 - 08:10
líbí se mi příběh, líbí se mi myšlenka (ztotožňuji se), líbí se mi slova, které tam používáš, líbí se mi "transplantovat srdce raněné včele..."
líbí se mi to všechno a maximálně |
03.01.2012 - 11:14
dáš-li lidu Atlantidu
tak si můžeš nechat obě... ...v chytrákově |
03.01.2012 - 11:06
:)
|
03.01.2012 - 09:07
:))
můj favorit je Openspace... ta mě oslovuje každej všední den osobně :) |
03.01.2012 - 09:04
když jsem jí slyšel poprvé - v Kameni živě - tak mi mrazilo v zátylku... silná věc
|
03.01.2012 - 09:01
někdy je to tak... a tyhle verše jsou napsány velice řemeslně a inteligentně
|
03.01.2012 - 08:57
půvabnost
|
01.01.2012 - 01:35
hezkej novej rok :)
|
31.12.2011 - 23:59
PF 2012 :)
|


