Líbilo se
1
28.10.2025 - 22:39Besinka:
Radost: děkuji mockrát za podporu |
1
28.10.2025 - 12:04Lilith:
Zeanddrich E.: Mívám sny jako živý a ráno jsem pak z nich někdy unavená ;-) Díkuju ti :-) |
1
28.10.2025 - 03:32Zeanddrich E.:
Kufr s bižu, ..., nožičky a lodičky, které netlačí se a voní si, ..., rozhvízdaná paruka, a rozevlátá blyštivka... :); etc. - Musel to tedy být opravdu dost pestrobarevný sen, Lilith...! :):). |
1
27.10.2025 - 22:05Besinka:
Lilith: děkuji za podporu, jsi hodná holka |
1
27.10.2025 - 22:01Lilith:
Taky mívám často noční povídání s maminkou... vím, že ona ví... |
1
27.10.2025 - 20:12 |
1
26.10.2025 - 15:07Zeanddrich E.:
Gándhí: zapomněl jsem minule napsat, že sběratelem map jsem už odmalička :) - a možná i proto jsem se stal později i geodetem (a měl jsem dokonce několik let i prodejnu map, ..., průvodců, cestopisů a globusů - u ..nás, v Hustopečích u Brna... :) ) |
1
26.10.2025 - 13:57Zeanddrich E.:
Jo, Besinko :); svého času jezdival jsem ..docela často do Sadské... |
1
23.10.2025 - 19:32M.A.Rek:
;o) Ani jednu z vás, říká jim bez okolků, nechci, ač jste plné krás, já chci kluka, nechci holku. |
2
23.10.2025 - 02:35Besinka:
Zeanddrich E.: Děkuji mockrát za podporu a objimam |
1
23.10.2025 - 00:40Zeanddrich E.:
Máš veliký talent vyjádřit tak mnohé jen několika slovy...! - Můj obdiv, a úcta. |
1
23.10.2025 - 00:39Zeanddrich E.:
Ostré (silné) docela; a přitom jen tak málo slov... Jsi skvělá poetka, Besinko... :). |
1
21.10.2025 - 18:42M.A.Rek:
Ono prostřední, to je o slunci či politice? ;o) opona mlhy zahalila stromů stud podzim je svléká |
1
21.10.2025 - 18:35M.A.Rek:
Tak si to vyměňte - ať drak pouští Tebe... ;o) |
1
21.10.2025 - 15:02Besinka:
Radost: děkuji mockrát |
1
19.10.2025 - 01:52M.A.Rek:
Lilith: Jo, jo, je to tak, taky mi naskočil úsměv ;o). A jak je Psavec inspirativní... Pomuchlal ji po melounech vzápětí už slzel když mu zručným tahem na něm udělala uzel |
1
15.10.2025 - 19:03Besinka:
Radost: To je dobře. |
1
15.10.2025 - 10:19Marťas9:
Držím palečky... |
1
14.10.2025 - 14:37Besinka:
Radost: ano přesně, děkuji za podporu. |
1
14.10.2025 - 11:31René Vulkán:
Text dokáže zaujmout díky vnitřní kontinuitě. Ač je na pomezí volného a vázaného verš, její "uvolnění" nevadí a nebere jí poetiku. V použití silných obrazů, často evokujících plynutí času, pomíjivosti a volání silné touhy, je právě silná a dává svému sdělení váhu. |



28.10.2025 - 22:39