Líbilo se
1
14.10.2025 - 05:33j.m.:
Terapie sdílením je dobrá cesta,nauč se na sebe být zlá sportem,zapomeň na prokrastinaci ! |
1
13.10.2025 - 21:50Besinka:
Radost: ano a děkuji |
1
13.10.2025 - 21:33Besinka:
Radost: Děkuji mockrát |
1
13.10.2025 - 21:30Besinka:
Radost: Děkuji mockrát |
1
13.10.2025 - 18:13Efir:
Zeanddrich E.: Děkuji za milá slova a dobré rady! Velice si vážím toho, co mám, ať jde o zázemí fyzické (nic mi nechybí) i duševní - mám veliké štěstí na lidi kolem sebe. Na zlepšení rozhodně pracuji, nejhorší je za mnou, a ventilace slovy je jedním ze způsobů, jak se s tím srovnat. :) |
1
10.10.2025 - 20:29M.A.Rek:
Jo, je to inspirativní... Říká soused: Emile, vím, je to pro tě nemilé, i já jsem s tebou gravidní už bezmála třice dní. No, to je ale blbý, tati, i na mne ho vytáh z gatí, i souseda dcera je těhotná, kleje: to je život na... Seusedova žena to slyší, můj osud se od vášich neliší, i mne onehda ojel Emil, a přitom mne zbouchnul, debil! |
1
10.10.2025 - 12:28Besinka:
Radost: děkuji a mám radost |
1
09.10.2025 - 13:22Dota Slunská:
Minipříběh je dobrej, ale musím říct, že to rádoby se odlišující psaní odrazuje od čtení. Ale chápu, že pro autora to může být zábava. |
1
07.10.2025 - 22:31Besinka:
Radost: ano |
1
07.10.2025 - 22:30Besinka:
Radost: děkuji |
1
07.10.2025 - 22:29Besinka:
Radost: děkuji mockrát |
1
07.10.2025 - 22:28Besinka:
Radost: děkuji |
1
07.10.2025 - 22:27Besinka:
Radost: děkuji |
1
07.10.2025 - 22:26Besinka:
Radost: děkuji |
1
07.10.2025 - 22:26Besinka:
Radost: děkuji |
1
07.10.2025 - 22:25Besinka:
Radost: děkuji |
1
07.10.2025 - 22:24Besinka:
Radost: děkuji |
1
07.10.2025 - 22:23Besinka:
Radost: děkuji |
1
07.10.2025 - 22:23Besinka:
Radost: děkuji |
1
07.10.2025 - 22:22Besinka:
Radost: Děkuji mockrát |



14.10.2025 - 05:33