Líbilo se
2
08.06.2020 - 00:14Ringo:
Ani tohle dílko s bobry mi nenahlodalo přesvědčení, že nejsi prachbídný autor. ;-) |
1
07.06.2020 - 16:11Ringo:
Dobré bude občerstvení na tom srazu popletů (ač u nich nic jisté není a možno čekat mnohou botu), snad si dají do chobotu kávu, pivo, kotletu. |
1
07.06.2020 - 00:24Ringo:
Děti nezbedné furt průšvihů hašení rodiče klepne Má ho, neměkne vhodný strážce harémní? já tvrdím nene! |
1
06.06.2020 - 19:23 |
1
06.06.2020 - 19:07 |
1
06.06.2020 - 18:15Ringo:
Nedělám nad tebou jako autorem křížek, ani netvrdím, že máš o kolečko víc. ;-) |
1
06.06.2020 - 13:54Veru:
Taky by me klepla pepka, kdyz vidim,jak vsude roste repka ;) ST. |
1
06.06.2020 - 10:32 |
2
06.06.2020 - 10:26 |
2
05.06.2020 - 21:09gabkin:
Hazentla: mám rád tvého muže, jenom on tak koukat může. ten oddaný pohled však upírá na paní, snad možná proto, jste oddaní. Mám rád vás vidět a potkat spolu, pít jedno pivo u jednoho stolu. Mám vás za symbol Počátek. (nebyl to snad i váš začátek?) |
1
04.06.2020 - 10:52Kapka:
vavaoko: To dobře chápu, velké dálky už taky nemusím, bohužel - v mládí nebyly v dosahu ani ty malé... Děkuji za zastavení a pár slůvek k tomu, vždy potěší . |
2
04.06.2020 - 09:17vavaoko:
Svět je mnohem menší, než býval. Ale já se stejně, tak nějak, víc držím doma. Prostě k stáru se mi tu líbí stále více. Tobě ST |
1
03.06.2020 - 16:27 |
2
02.06.2020 - 21:58René Vulkán:
Ringo: hledal jsem kategorii pidiatury, ale nenašel |
1
02.06.2020 - 19:37Ringo:
René promiň, ale tohle tvoje dílko mne tentokrát trochu míjí. Neříkám, že jsi s ním u mě úplně vybouchnul... Ale líbí se mi zařazení do kategorie miniatur. |
1
02.06.2020 - 11:41Hazentla:
To je moc pěkný... Člověk se pak na ty letní vedra skoro až těší :-) |
2
02.06.2020 - 01:08Kapka:
Ringo: Jaký Radek? Nemám ponětí. Že pantátou je od dětí? To mě, hochu, mate trochu, on v knajpě je jak v ráji, no to se děti mají! |
2
01.06.2020 - 23:47Ringo:
Je první červen, svátek dětí, on notorickým pantátou, do velké louže Radek letí, zas pořádně má naváto. Nejistým krokem chodí domů a cestou už občas dělá hají, zvlád dvacet škopků, grogy k tomu, v knajpě se cítí jako v ráji. |
2
01.06.2020 - 21:54 |
1
01.06.2020 - 11:32Kapka:
Úsměv nenucený, zřejmě to chce změny :-) |



08.06.2020 - 00:14