Líbilo se
1
17.05.2020 - 11:33René Vulkán:
a taky jsi zapomněl anaserpetní spinózu - nadměrnou kučeravost vlny, kterou onemocněl Hugo Myslík. |
1
17.05.2020 - 10:04Tara:
Už jsem psala jinde, že této autorce věřím i tu tečku... |
1
16.05.2020 - 21:32 |
2
16.05.2020 - 20:45Ringo:
„Někdy si ta naše příroda asi trochu víc blázní tak zkusíme ji nějak vyléčit a poslat třeba do lázní,“ A nebyl by třeba lepší docent Chocholoušek?... |
1
16.05.2020 - 07:42LadyUnknown:
František: moc děkuju, no já neformuju, nestrofuju, neskatulkuju, nedělám to záměrně. zkrátka píšu a co ze mě vyleze, to vyleze :-) :-D |
1
15.05.2020 - 21:32René Vulkán:
Gándhí: jasně, kopíruju jak můžu |
1
15.05.2020 - 20:48Gándhí:
kopírování je tvůrčí základ ;) |
1
15.05.2020 - 17:24 |
1
15.05.2020 - 13:16Tara:
Gándhí: i černý humor se počítá, Gándhí... Díky, takový obrázek byl "ten pravý"... Poustevna je malinká, cca pět kroků tam a pět zpátky, i okénečko, spíše průzor... |
1
15.05.2020 - 13:08 |
1
15.05.2020 - 11:58 |
1
15.05.2020 - 10:29Gándhí:
krasy, žuly, sopky, ráje u skal vždy mé srdce taje báseň krásně vtahuje do krajiny, poklona P.S.: možná´s chtěla "pod pokličky dávaj_í", to "dávaj" vyčnívá vzhledem ke spisovnému okolí... |
1
14.05.2020 - 10:04 |
1
14.05.2020 - 07:01Hazentla:
https://www.youtube.com/watch?v=jhp0Y9xOB88 (hudební doprovod) :-D |
2
13.05.2020 - 23:17Ringo:
Od Skota až ke skotáku často cesta dlouhá já nejsem tvůj slouha otrok nebo lokaj ty oslavně tokaj takže zařvu nezávisle co si mnozí další myslej – tys veliký maladěc prdnul si sem, jasná věc bezva veršů jako máku ;-) |
1
13.05.2020 - 10:31vavaoko:
Já je neslyším, ale stejně vnímám jejich zpěv. Jsou vtělenou radostí ze svobody. |
1
13.05.2020 - 10:29vavaoko:
Lidé se prostě míjí. Mají své cesty jarem. Své vonící květy. Své vraky, karamboly i vítězství. Nemizí. Jen nás minou. |
1
13.05.2020 - 02:18Kapka:
Vidím tu silnici, jabloně vonící (snad) kolem se mihnou představy a ty pak možná zastavíš tam co je ten sad a jdeš se jara nadýchat... :-) |
1
12.05.2020 - 23:27M.A.Rek:
Pěkné... Nezmizí jak by mohli když jsou napsaní kličkovat můžou mezi řádky a v modrém už zůstanou tak daleko dojeli a někde pro ně přinejmenším kvete blatník jejich auta a pes stále štěká... |
1
12.05.2020 - 23:17Ringo:
Pro mě osobně je ještě důležitější, že tobě tady na Libresu kvete pšenka. Jenom si prosím tě doplň u názvu to zapomenuté Š. (mrk) |



17.05.2020 - 11:33