deep inside

» registrace: 27.12.2011
» 31, žena
» děl: 47
» komentářů: 10 / 221
Tak za prvé...
Díky všem za tipy či komentáře, moc si jich cením. :) Vaše milá slova mě vždy povzbudí.

A za druhé něco o mně... (konečně jsem se dokopala k tomu něco sepsat)
Jsem takový malý blázen, jako většina naší společnosti.:)) Na rozdíl od ní se tím netajím a veřejně se hlásím lehkému excentrismu (spíš na úrovni duševní, než fyzické). :) V překladu to znamená, že mám zájem o asijskou kulturu (hlásím se na japonská studia), východní léčitelské techniky, esoteriku a trošku i o buddhismus.
Nejvíc ze všeho toužím cestovat a ovládat co nejvíc cizích jazyků a poznat co nejvíc lidí, mezi kterými bych ráda našla i takové, od kterých je možné se něčemu přiučit.
Neobešla bych se bez kreslení, kterému se věnuji už od základní školy, bez focení a hudby, která je pro mě nejspíš hlavním zdrojem energie. :) Ráda zpívám a stejně tak jako literatuře a malbě bych se chtěla i hudbě věnovat na profesionální úrovni... No, jsem zvědavá, jestli mi to kdy vyjde. :D Dalo by se říct, že umění je můj život. I přesto, že ráda stále zkouším nové věci a u ničeho dlouho nevydržím, tyhle sklony se mě drží zuby nehty a nechtějí mě opustit. Zájmů mám dohromady prostě a jednoduše až moc. Tohle jsou jen ty hlavní. :)

Myslím, že součástí mých literárních pokusů je vždy hudba, kterou při psaní poslouchám i moje vlastní malby a fotografie, takže uveřejním i svůj profil na Shadowness/DA:
http://shadowness.com/Puunky
http://puunky.deviantart.com/#

© 2011 - 2024 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku
Ceske-casino-online.cz

Online hry zdarma.