Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře k dílům uživatele :
13.03.2012 - 12:46
Zdeněk Farkaš: Chudák liška. ST.
13.03.2012 - 12:22
Liška76: Siorak: kdyby byl mazanej..rozmyslel by si to(pomsta bude sladká)Hihihihi!Dík za návštěvu:)
13.03.2012 - 12:19
Liška76: labuť: severanka: donne: děvčata liška děkuje:))
13.03.2012 - 12:18
Liška76: Květka Š.: Bíša: Děkuju a slibuju zajíci zadnici zmaluju:))
13.03.2012 - 12:00
Bíša: Je mi líto lišky...
13.03.2012 - 11:29
Květka Š.: Liška v pasti?
To je k zlosti...
"jen počkej zajíci"
až se z pasti dostanu
tak ti ucho natrhnu...
13.03.2012 - 11:03
donne: ...zajíc filuta
13.03.2012 - 10:45
severanka: ...když zajíc lišku do svých pastí chytí,
kouká z toho pořádné šití...:-)))
13.03.2012 - 10:29
E.T.Jane: znám ten vtip - já jsem ti to říkal... :))
13.03.2012 - 09:57
labuť: A jejda... :-)
13.03.2012 - 09:49
Siorak: :-)) Mazaný zajíc
12.03.2012 - 18:35
Liška76: Kajuta: DÍKY PŮVODNĚ TEXT...MUZIKA MI VŠAK NELADILA:))Opravdu máš cit:))!
12.03.2012 - 18:26
Kajuta: Zaujala mě ta netradiční grafická úprava a neméně i obsah, mám rád vše, co se nějak vymyká ze škatulek, takže velmi potěšilo! Yeah. :)
12.03.2012 - 14:47
JuLia: To je statečná maminka! Přeji jí i miminku hodně zdraví a radosti!
12.03.2012 - 14:39
Sisinka: Hodně štěstíčka, radosti a spokojenosti!!
11.03.2012 - 22:05
Marta Valenová: miluji Puškina, jeho Talismany jsem měla blízko při svých těžkých porodech :-)ST
11.03.2012 - 22:04
Marta Valenová: děkuji, ST!
11.03.2012 - 22:02
Marta Valenová: STrašně:-) krásně nádherné...
11.03.2012 - 22:01
Marta Valenová: ať se jim jen dobře daří:-)
11.03.2012 - 21:22
LUKiO: Skvělá novorozenecká :)
1 ... 81|82|83|84|85|86|87|88|89 ... 180

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku