René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
07.02.2018 - 23:50
Kapka: ST
|
07.02.2018 - 23:49
Kapka: Povedené :-) ST
|
07.02.2018 - 23:47
Kapka: ST
|
07.02.2018 - 22:41
Tara: Tohle je moc dobrá miniatura...ST
|
07.02.2018 - 19:55
Kajuta: ST beze slov...
|
07.02.2018 - 19:53
Kajuta: šibeniční ST, che che. :)
|
07.02.2018 - 18:32
Ringo: Plány odlétají, kocovina přilétá – toť věčný koloběh života…
|
07.02.2018 - 00:08
Tara: Vtipné, tak nějak černě:-)
ST |
06.02.2018 - 23:15
Ringo: Hlavně že je ten název velmi přesný. ;-)
Já jsem se zamyslel skutečně. Výsledkem bylo zjištění, že se mi tvoje dílko líbilo. |
06.02.2018 - 18:14
TetaKazi: :-))) Obávám se, že šalina ve špičce tu pěšinku k jiSTému ústavu jenom zkrátí.. :-))
|
06.02.2018 - 16:10
vavaoko: Vulkánovy zákony. Hahaha. Rozesmáls mě. Děkuju.
ST |
04.02.2018 - 13:02
Psavec: Řekni jí to, ST.
|
03.02.2018 - 23:11
Zee: Člověk je někdy rád, že má aspoň fantazii...a někdy je to naopak k zloSTi ..podařila se
|
03.02.2018 - 23:08
Zee: co jednomu chybí, druhému přebývá...smutné je to, ale hezky, ST
|
03.02.2018 - 23:05
Zee: a poznají se shnilé trámy dřív, než se začnou drolit na kousky? zajímavá věc, ST
|
02.02.2018 - 22:35
TetaKazi: Krásný - i když bolavý.. ST :)
|
02.02.2018 - 18:49
zenge: dokud něco bolí - žijeme;-)
st |
02.02.2018 - 10:21
vavaoko: ST
|
01.02.2018 - 22:39
Kajuta: ST...
|
01.02.2018 - 22:05
Ringo: Určitě jí to řekni, nebo jí řeknu, aby se tě přímo zeptala, jestli jí nechceš něco říct.
|


