René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
24.01.2018 - 19:49
Lilith: ST lehce okoralé ;-)
|
24.01.2018 - 18:53
Psavec: Jsem celý okoralý, ST.
|
24.01.2018 - 15:50
Gándhí: ST***
|
24.01.2018 - 14:14
divoženka1: ST
|
24.01.2018 - 14:12
divoženka1: ST a přeji ať se srdce raduje
|
24.01.2018 - 09:47
vavaoko: Všichni okoráváme. Ten zvolna, ten rychleji. Ale to je jen povrchová vrstva. Dokud srdce bije, je furt touha i chuť. Jen priority se mění. A tak to asi má být.
Mám pouhé ST |
24.01.2018 - 05:33
Špáďa: Připlavený ST.
|
23.01.2018 - 23:15
Milena: René... jeste to neni tak zle... muze byt hur... ST
|
23.01.2018 - 22:58
Milena: A to bylo dětí...ST
|
23.01.2018 - 21:52
Tara: Pěkná mini...ST
|
23.01.2018 - 17:03
|
23.01.2018 - 16:37
Ringo: Okorává pochválím, i když je mi jasné, že chleba levnější nebude...
|
23.01.2018 - 13:56
Dusbaba: tos předělal že
|
23.01.2018 - 13:51
|
22.01.2018 - 23:07
Psavec: Moc fajn, ST.
|
22.01.2018 - 11:57
vavaoko: Líbí se mi. ST
|
21.01.2018 - 19:35
Lilith: A na jaře bude žlutá celá louka ;-)
ST |
21.01.2018 - 17:07
Ringo: Vždy se zlobím na smetanku,
že dělá bordel jako v tanku. ;-) |
18.01.2018 - 18:42
Psavec: ST za všechny.
|
13.01.2018 - 23:57
Emma Wallace: PřeSně Takový tanec teď tančím ve škole ...
|


