René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
24.03.2018 - 10:28
vavaoko: Všichni jsme byli vyhnáni z ráje.
ST |
23.03.2018 - 20:30
Ringo: S jablky jsou vždy nějaké problémy. A bubák patří ještě mezi ty menší...
|
23.03.2018 - 18:58
Tara: Tohle je pěkné, ST
|
14.03.2018 - 19:33
Dota Slunská: Zengebušův komentář zde mě pobavil! :D
|
13.03.2018 - 20:44
|
12.03.2018 - 19:49
jitka.svobodova: Pěkně napsané.....ST
|
12.03.2018 - 13:56
René Vulkán: Ringo: ale málem
|
12.03.2018 - 09:32
vavaoko: Tyto genderfemini.... jsou ostudné pro ženy i muže. Spolky, které veřejně řvou o věcech, o nichž je vhodné hovořit jen tiše a v soukromí. Mazánci vystudovali zbytečné školy a otravují lidem život.
Tobě ST |
12.03.2018 - 00:02
Tara: ST neušlapání:-)
|
11.03.2018 - 23:56
Ringo: Já mám hlavně radost, že jsi nebyl ušlapán ty.
|
09.03.2018 - 20:11
drsnosrstej kokršpaněl: René Vulkán: je mi to líto, nemám rád lidský smutek a lidskou bolest...
|
09.03.2018 - 18:38
René Vulkán: drsnosrstej kokršpaněl: jo, jo, trefils to
a úplně konkrétně, s dosazením osob a obsazení je to takto: Ten který Je - Bůh - z Biblického - Jsem Který Jsem Zavolal jménem - oslovil konkrétní ženu (kamarádka Alena, zemela) aby už za ním šla On sám před jejím utrpením v soucitu pokleká Z kříže snímá čllověka - umírala dost dlouho, tedy dost dlouho visela na kříži |
08.03.2018 - 15:42
drsnosrstej kokršpaněl: možná vidím, co chci a přeju si vidět, ale zdá se mi, že je to o tom, že náboženství (a sama víra) je kvůli člověku a pro člověka, nikoli naopak
|
06.03.2018 - 17:33
Kajuta: ST :)
|
06.03.2018 - 14:29
René Vulkán: Milena: Mileno, dík moc
|
06.03.2018 - 00:22
Milena: Samozrejme vnimam I ten nabozensky kontext, ale ten lidsky prevazil. Tak jako v zivote. Promin
, ze tolik komentaru, ale moooc oslovilo. |
06.03.2018 - 00:11
Milena: A musim se vratit. Lide opusteni, lide soucitni atd. Nereknou si o pomoc. Meli bychom mit srdce otevrene. Nekdy k vetsimu pochopeni I svou dusi. Diky, Rene , za inspiraci. A tez vzdavam holt I te praci, co delas. Privadi lidi k lidskosti...
|
05.03.2018 - 23:59
Milena: Vnimam to velmi podobne.,ST
|
05.03.2018 - 21:53
Ringo: Já, člověk a čtenář, zde zanechávám opatrnou komentátorskou stopu.
|
05.03.2018 - 19:57
|


