René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
05.01.2018 - 13:30
Gándhí: ST...
|
05.01.2018 - 11:49
vavaoko: Když už ani láska nehřeje, je to zlé.
ST |
04.01.2018 - 19:58
Ringo: Pokud láska začne hnít,
dřevomorka volně řádit, nechci sice sýčkem být, však věcí zlých se možno nadít.. |
04.01.2018 - 15:27
Bomejka: pěkné ST
|
04.01.2018 - 13:51
Janam: super básnička
|
04.01.2018 - 11:56
Tara: Tak to moc nevydržela...ST
|
03.01.2018 - 12:05
Bomejka: ST
|
03.01.2018 - 11:42
matousekKkrejca: ST
|
03.01.2018 - 09:00
divoženka1: Přidávám se t tvému přání ST
|
03.01.2018 - 07:43
René Vulkán: Ringo: Kyselej déšť nevadí, pokud se pěstuje čočka. z ní se pak může uvařit čočka na kyselo a nemusí se přidat ocet.
|
02.01.2018 - 22:54
Ringo: Já jako staromilec budu asi deštěm kyselým. Tebe odhaduji na průtrž.
|
02.01.2018 - 21:44
Tara: tipík
|
25.12.2017 - 19:59
Psavec: Opětuji přání, ST.
|
24.12.2017 - 06:10
divoženka1: ST Krásná slova pohádkové vánoce přeji mějme se rádi nejen o vánocích
|
22.12.2017 - 21:59
René Vulkán: Dota Slunská: Tak na palmové listy dám, dycinky
|
22.12.2017 - 21:27
Dota Slunská: Moudře díš.
(Dle palmových listů prý si ve zdejších krajích povedeme dobře. Tak si věřme.) |
22.12.2017 - 20:13
Schwalbe: Přeji totéž ST
|
22.12.2017 - 17:28
Gándhí: tož na ten blažený odpočinek od STrojů ;)
|
22.12.2017 - 09:52
vavaoko: Přeji ti vše dobré.
|
22.12.2017 - 08:49
Tara: Radovane, také se přidávám k těm, kdo ti přejí pěkné Vánoce...a tvému přání - veršování ST:-)
|


