René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13220
Komentáře k dílům uživatele :
05.03.2018 - 08:42
04.03.2018 - 20:37
zenge: René Vulkán: Už bych dostal od Fanóše Kocórků pohlavek
překlep;-)
04.03.2018 - 10:00
drsnosrstej kokršpaněl: On ten pramen už v tak široké řece, ve kterou jsme rozvinuli, někdy není tolik vidět. A někdy se dlouho a těžce hledá. Ale ten pramen, ta nejčerstvější voda - pořád tam je! A nikdo nám ji nemůže vzít! ;)
03.03.2018 - 19:26
jitka.svobodova: Pěkné....ST
03.03.2018 - 13:53
René Vulkán: zenge: Dík za komentář,
PS, dbám na spisovné hantec, proto hlásím chybu -
nepíše se bytelně ale betelně
03.03.2018 - 12:58
zenge: ST z štatlu
vygómalSTo bytelně;-)
02.03.2018 - 22:55
René Vulkán: Psavec: aby ne, gómeš jak sem se s ňó nafachčil?
02.03.2018 - 22:52
Psavec: Líbí se mi, ST.
02.03.2018 - 20:11
Gándhí: jezerem být tak STrašné není
víly-li vlaží se v něm dobou denní ;)
01.03.2018 - 22:15
Ringo: Snad z děcka nevyrostl dospělák, který kamením hází. ;-)
01.03.2018 - 18:59
Lilith: A život šupajdí pořád dál ;-)
ST
01.03.2018 - 18:32
Adramelech: Jo, jo, dnes už je člověk omletý sám.
18.02.2018 - 18:09
Psavec: Nasněžilo ST.
17.02.2018 - 21:15
TetaKazi: Sníh zasypává stopy spolubytí... ST
(někdy ale bývá zaváto...)
17.02.2018 - 17:15
jitka.svobodova: Ćetla jsem několikrát.....ST
16.02.2018 - 12:49
Milena: Smutně na mě působí, což značí dobrou báseň. ST
16.02.2018 - 08:57
divoženka1: hezká ST
15.02.2018 - 19:33
Gándhí: hledám se ... a tu nacházím ST***
15.02.2018 - 16:47
zenge: lajnuju ST ;-)
15.02.2018 - 11:51
vavaoko: Lepší "sníh" venku, než v lajně na stole.
Ale tobě ST
1 ... 185|186|187|188|189|190|191|192|193 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku