René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
28.04.2018 - 19:58
vavaoko: ST
|
28.04.2018 - 15:23
Ringo: Sledují pád meteoru,
to je něco, jak si letí, přání našli celou horu, například mít kupu dětí. Z tělesa vznik meteorit, krásný plány musí pohřbít, nebudou svá děcka houpat, na hlavu jim totiž dopad... |
25.04.2018 - 19:12
Psavec: Dávám ST.
|
21.04.2018 - 00:04
Kajuta: ST jak provazový žebřík :-)
|
20.04.2018 - 18:54
CULIKATA: Krásná, moc.
|
20.04.2018 - 14:30
Bomejka: fičivé ST
|
20.04.2018 - 11:52
vavaoko: Já mám jen ST
|
20.04.2018 - 09:21
|
20.04.2018 - 00:29
Tara: Že mraky trpí křečovitoSTí, je novinka:-)
|
20.04.2018 - 00:06
ttragelaf: velký prorok
|
19.04.2018 - 23:37
René Vulkán: Ringo: jaképak nevhodné komenty, nésu žádné cimprlich
|
19.04.2018 - 19:31
Ringo: Já jsem po dočtení v souvislosti s autorem také netoužil po sekeře...
(U tvých dílek s tématikou víry mám vždy trochu strach, abych nenapsal nějaký nevhodný komentář. Snad jsem zatím ještě nikdy vedle nehamtnul.) |
14.04.2018 - 19:20
J.F.Julián: St
|
13.04.2018 - 19:30
Lilith: ST
|
13.04.2018 - 09:09
Kajuta: utrhnul jsem ST :)
|
12.04.2018 - 19:45
Psavec: Jo, už se kácí v našem lese, ST.
|
12.04.2018 - 19:43
Kajuta: ST :-)
|
12.04.2018 - 19:24
ttragelaf: ST
|
12.04.2018 - 14:41
Tamara J: smutné ST
|
12.04.2018 - 11:43
|


