René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
07.11.2018 - 20:43
byron: Zasluhují trvalou péči:-).
ST |
07.11.2018 - 09:08
|
03.11.2018 - 15:55
divoženka1: ST
|
01.11.2018 - 21:49
holátko: Sice vyrážím až za týden, snad bez puchýřů,ale smysl už teď ucítil jehličí.ST
|
01.11.2018 - 15:45
René Vulkán: ttragelaf: a Adam a jeho žena udělali Hospodinu, svému Bohu ropné skvrny, ozónové díry, smetiště na oběžné dráze, ... Řekli, poraď si, my nic
|
01.11.2018 - 15:44
René Vulkán: dík
|
01.11.2018 - 07:01
ttragelaf: Hospodin Bůh udělal Adamovi a jeho ženě kožené suknice, teflonové pánve, toustovače ,fritovací hrnce,
polyetylenglykolové pilulky, bublinkové obaly z nízkohustotního polyetylénu, biaxiálně orientované polyethylentereftalátové fólie, lahve, kelímky a ruční stretch folie. Řekl běžte, ať to máte praktické a rychlé. ST za tvé poSTřehy |
31.10.2018 - 13:40
|
31.10.2018 - 08:46
Dota Slunská: !
|
29.10.2018 - 19:23
|
29.10.2018 - 18:08
Schwalbe: Tak, tak dobrá otázka... T*
|
29.10.2018 - 09:16
Ringo: Párku párečku
ty jsi příliš zelený nechci bolení Soused už vyměk v bušení do zdi odpad dál hřmí Genesis |
29.10.2018 - 01:26
Kapka: ST
|
28.10.2018 - 21:20
|
28.10.2018 - 11:34
Lilith: ST puchýřům ;-)
|
28.10.2018 - 07:50
Kajuta: ST čápatům :)
|
27.10.2018 - 18:33
|
27.10.2018 - 16:10
Ringo: Furt schnou na šňůře
čáp by toho měl nechat paterčat plíny Huba moc pila už ho zahlíd lidský vrak – stín uren háje Sexík na chatě s Lenkou, Zuzkou, helou, J… sukničkář je to |
27.10.2018 - 15:41
byron: Heee...už jen za ten vítr z Vysočiny máš ode mne ST. Třeba k vám dofoukne a trochu provětrá městský vzduch:-)).
Každopádně každý kousek má své kouzlo. |
26.10.2018 - 20:20
René Vulkán: Dota Slunská: dík
|


