René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
29.11.2018 - 16:45
zenge: i Listopad by ti dal ST :)))
|
29.11.2018 - 00:18
enigman: no jasně...
|
28.11.2018 - 21:24
Kapka: ST
|
28.11.2018 - 21:01
M.A.Rek: STáčen do archivu...
|
28.11.2018 - 19:17
vavaoko: Mám jen ST
|
28.11.2018 - 17:43
byron: Prý se historie ráda opakuje...
ST |
24.11.2018 - 22:32
René Vulkán: s.e.n: Ahoj Marie a dík za komentář, taky jsem rád za navázání kontaktu po tak dlouhé době.
PS o mně ta básnička není |
24.11.2018 - 17:35
s.e.n: René -tak se snaž.Hledej , touha tě povede.Nebo náhoda / jako mně vedla - pozdravit tě po tak dlouhém čase.- Tak....AHOJ! Marie
|
22.11.2018 - 13:56
Psavec: Na Mácháči bylo fajn, ST.
|
21.11.2018 - 22:20
Gándhí: húúú... ST
|
21.11.2018 - 19:31
|
21.11.2018 - 10:43
enigman: kolesoví...
|
21.11.2018 - 08:34
valerie: Krásná a STřízlivá melancholie podzim k ní svádí
|
20.11.2018 - 22:01
Ringo: A že byl pošťák nedbalý,
nezřel vás racek chechtavý... |
20.11.2018 - 20:13
Lilith: ST*
|
20.11.2018 - 19:26
René Vulkán: byron: dík
|
20.11.2018 - 19:20
byron: Nostalgie, melancholický opar lehké abstrakce, rekapitulování...ano, je čas na tuhle poezii.
A vidím Máchu, jak jde svým krajem k Bezdězu:-). Poetické zastavení... ST |
14.11.2018 - 00:20
holátko: ST...
|
10.11.2018 - 01:26
enigman: hostí...
|
07.11.2018 - 22:48
|


