René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
21.10.2018 - 14:00
Květka Š.: ST...:)
|
21.10.2018 - 10:04
Kapka: Pěkně vySTiženo.
|
20.10.2018 - 22:40
Ringo: Grogy úplně
mezi lidmi moc volů to bolí, ouva! Nečekané zří pod tepichem štěnice milý fakt není Snad nepovažuješ za vola mě, když takhle reaguji. Je to pokus o legraci, ale ne dělání si legrace ze tvých originálů. |
20.10.2018 - 19:20
holátko: Pěkné, obzvlášť úplněk se mi líbí.ST
|
20.10.2018 - 14:48
byron: Šrámka mám moc rád...Splav i Stříbrný vítr jsem četl několikrát. Mám rád i měsíc...takže jasné ST:-).
|
20.10.2018 - 12:48
matousekKkrejca: S tím úplňkem je to pravda - jednou jsi dole a jednou nahoře :-), jinak ST
|
20.10.2018 - 06:41
matousekKkrejca: Prostě a jasně ST
|
20.10.2018 - 01:22
Zee: velmi povedené, tlapky nejvíc, ST
|
19.10.2018 - 16:56
byron: Pěkně ti to píše...ST.
|
19.10.2018 - 15:07
Gándhí: zesílené ST
|
19.10.2018 - 11:25
valerie: Nějak holt mají něco v sobě, jsou to skvělí manipulátoři, ten závěr je víc než pravdivej, super ST
|
19.10.2018 - 10:02
holátko: To jsem si dal, teď se chuti na čaj nezbavím. ST
|
19.10.2018 - 09:59
|
19.10.2018 - 09:18
Kapka: Moc pěkné, ST
|
18.10.2018 - 21:26
Ringo: Že předěláš veteš?
To se teda pleteš! |
18.10.2018 - 17:45
|
18.10.2018 - 17:41
|
18.10.2018 - 16:59
|
18.10.2018 - 16:49
byron: Bohužel...dnešní běžná realita.
ST |
18.10.2018 - 12:36
libour: ST
|


