René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
18.12.2018 - 16:22
enigman: zrovna jsem byl nasypat slunečnice a strouhanou veku...
|
18.12.2018 - 11:16
vavaoko: Krmím a krmím.
Tobě ST |
18.12.2018 - 10:16
Gándhí: ani básně nejsou svaté
však i tahle jiSTě mate ;) |
18.12.2018 - 01:00
Psavec: Povedená, ST.
|
17.12.2018 - 21:42
|
17.12.2018 - 19:45
Milena: Pěkná ST...
|
17.12.2018 - 17:17
René Vulkán: Ringo:
tak o mě aspoň přeraz jasanovou běžku za tu koloběžku nebo, jestli žádat mohu nastav mě aspoň nohu ať zažiju pád za ten vodopád |
17.12.2018 - 10:14
libour: ST
|
17.12.2018 - 09:57
Ringo: Ja s tebou za jezka ze sametu
jako Kritik nezametu. ;-) |
17.12.2018 - 09:28
vavaoko: ST
|
16.12.2018 - 21:08
byron: Básním "kdyby" sluší. Jsou stejně neuchopitelné, jako ježek ze sametu:-).
ST |
15.12.2018 - 17:42
Gándhí: ST*
|
15.12.2018 - 10:45
zenge: dělával jsem z něj lék tvary;.))
st |
15.12.2018 - 01:21
René Vulkán: Ringo: geniální komentář
chce se mi napsat nějakou glosu k tomu, ale napadá mě v tuto noční hodinu a po whisky Ardbeg Uigeadail(doporučuji, lepší, plnější ... jsem dosud nepil) pouze toto: dílko s výskytem slepic? tě pic! |
15.12.2018 - 00:13
Ringo: Dílka s výskytem psů sepsuji jen v případě, že jsou naprosto pod psa. To je tv... né, né, to není tvůj případ.
|
14.12.2018 - 22:34
byron: prudce jedovaté ST
|
14.12.2018 - 21:23
Psavec: ST.
|
14.12.2018 - 10:06
vavaoko: ST
|
13.12.2018 - 23:02
Psavec: Líbí se mi, ST.
|
13.12.2018 - 14:59
Gándhí: jo, ST*
|


