René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
22.12.2018 - 17:00
Kapka: Láska a naděje... ST
|
22.12.2018 - 16:57
matousekKkrejca: Krásná... ST
|
22.12.2018 - 16:49
divoženka1: ST ať lásky v roce 2019 neubývá krásné svátky přeji
|
22.12.2018 - 15:39
Milena: ST
|
22.12.2018 - 14:11
byron: Je to důležité poselství...
ST |
22.12.2018 - 13:37
Emma Wallace: :-)
|
22.12.2018 - 10:31
vavaoko: ST
|
21.12.2018 - 21:02
Dota Slunská: ירושלים של זהב
vybavila se mi ta melodie |
21.12.2018 - 20:57
Dota Slunská: Jaro je daleko...je to v loji.
|
20.12.2018 - 05:09
|
19.12.2018 - 19:28
Psavec: U krmítka je shon ST.
|
18.12.2018 - 23:03
Milena: Chlapci...tak se domluvte...já chci jaro...ST
|
18.12.2018 - 22:40
|
18.12.2018 - 22:23
Ringo: Měl bych, René, jistou výtku,
i když se mi do ní nechce – vlašák s prejtem na krmítku neuchvátí opeřence. |
18.12.2018 - 17:47
matousekKkrejca: Ale za chvíli se začne prodlužovat den... ST
|
18.12.2018 - 17:10
byron: Je to hezká záliba...já sypu ještě osmákům:-).
ST |
18.12.2018 - 16:37
Gándhí: taky jsem si zobl, ST*
|
18.12.2018 - 16:25
enigman: mám rád levitace...v mém kraji ty horské...
|
18.12.2018 - 16:24
enigman: ocúni v jeseni...letos byli dlouho...
|
18.12.2018 - 16:23
enigman: no bať...
|


