René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13220
Komentáře k dílům uživatele :
14.01.2019 - 16:58
byron: Taková lehká ranní imprese...fajn:-).
ST
14.01.2019 - 10:07
14.01.2019 - 07:47
matousekKkrejca: Líbí se mi to... ST
14.01.2019 - 01:03
Kapka: Oběma ST (poetovi i realistovi v komentu :-))
13.01.2019 - 23:45
Ringo: A jéminánku
přistoupil i revizor
vzniká panika

Chce si zas loknout
bez tuzemáku pláče
notorik? ano.
13.01.2019 - 13:28
René Vulkán: valerie: dík
13.01.2019 - 11:05
valerie: Za STatečnost a nejen za ni, jde ti dobře i to psaní ;-)
12.01.2019 - 22:59
René Vulkán: Slávka: Hrkly mi do očí slzy, Slávko. I když jsi daleko, jsi mi tak blzká ...
12.01.2019 - 21:06
Slávka: Jsi skutečný pan básník, René*
12.01.2019 - 19:50
Psavec: Haiku mám rád, ST.
12.01.2019 - 14:30
René Vulkán: Kapka: Kajuta: Gándhí: dík, přežil jsem, dva zuby pryč, ... a ulevilo se mi
12.01.2019 - 11:48
Kajuta: ST a snad vše o.k..
12.01.2019 - 10:37
12.01.2019 - 09:57
Gándhí: mě čeliST padá
Tvá ať je bez boleSTi
mír těla s duší
12.01.2019 - 08:03
Kapka: ST, pěkně povedené (a zub venku? :-))
12.01.2019 - 02:34
Ringo: Prodavač drze
udal zelených párků
zas další várku

Prasata v žitě
luxus přijala hbitě
šťastná jsou zcela

Urnou svět krásní
vdovičky úsměv slastný
teď do háje běž

Tobě přeji plnou normalizaci poměrů v ústní dutině.
11.01.2019 - 22:07
Liška76: KrásnoST:-)
11.01.2019 - 22:06
Liška76: Dlouhá čekací doba
slova se řadí
nezapomněl na nářadí?:-):-)
11.01.2019 - 19:01
byron: Hm...tak to je mi jasný.
ST
06.01.2019 - 19:51
Psavec: Hezké haiku, ST.
1 ... 156|157|158|159|160|161|162|163|164 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku