René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
14.01.2019 - 16:58
byron: Taková lehká ranní imprese...fajn:-).
ST |
14.01.2019 - 10:07
vavaoko: ST
|
14.01.2019 - 07:47
matousekKkrejca: Líbí se mi to... ST
|
14.01.2019 - 01:03
Kapka: Oběma ST (poetovi i realistovi v komentu :-))
|
13.01.2019 - 23:45
Ringo: A jéminánku
přistoupil i revizor vzniká panika Chce si zas loknout bez tuzemáku pláče notorik? ano. |
13.01.2019 - 13:28
René Vulkán: valerie: dík
|
13.01.2019 - 11:05
valerie: Za STatečnost a nejen za ni, jde ti dobře i to psaní ;-)
|
12.01.2019 - 22:59
René Vulkán: Slávka: Hrkly mi do očí slzy, Slávko. I když jsi daleko, jsi mi tak blzká ...
|
12.01.2019 - 21:06
Slávka: Jsi skutečný pan básník, René*
|
12.01.2019 - 19:50
Psavec: Haiku mám rád, ST.
|
12.01.2019 - 14:30
René Vulkán: Kapka: Kajuta: Gándhí: dík, přežil jsem, dva zuby pryč, ... a ulevilo se mi
|
12.01.2019 - 11:48
Kajuta: ST a snad vše o.k..
|
12.01.2019 - 10:37
vavaoko: ST
|
12.01.2019 - 09:57
|
12.01.2019 - 08:03
Kapka: ST, pěkně povedené (a zub venku? :-))
|
12.01.2019 - 02:34
Ringo: Prodavač drze
udal zelených párků zas další várku Prasata v žitě luxus přijala hbitě šťastná jsou zcela Urnou svět krásní vdovičky úsměv slastný teď do háje běž Tobě přeji plnou normalizaci poměrů v ústní dutině. |
11.01.2019 - 22:07
Liška76: KrásnoST:-)
|
11.01.2019 - 22:06
|
11.01.2019 - 19:01
byron: Hm...tak to je mi jasný.
ST |
06.01.2019 - 19:51
Psavec: Hezké haiku, ST.
|


