René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13218
Komentáře k dílům uživatele :
02.12.2019 - 20:13
02.12.2019 - 19:31
Lilith: ST
02.12.2019 - 18:42
02.12.2019 - 17:37
byron: Nemyslím, že bude tak zle. Lidi si svou rozežranost zatím můžou dovolit a konzumem zmasírovaná společnost rozhodně hlady v zimě trpět nebude.
Ta parafráze na klenbu noční oblohy je velmi zajímavá...:-).
ST
02.12.2019 - 11:06
Ringo: René, ani tady ode mne pres hrbet nedostanes. (hvezdný úsmev)
02.12.2019 - 04:37
Govrid: ST. I když u nás ještě nesněžilo.
01.12.2019 - 22:24
raďo: má to hezký tvar
ocenuji snahu o příběh
27.11.2019 - 02:45
fialka: No to je ale nářků :-)))
ST
26.11.2019 - 20:17
zenge: St oprýskané pane;))
25.11.2019 - 23:03
Gándhí: obrazy vyvSTávají...
23.11.2019 - 09:51
22.11.2019 - 22:08
zenge: slyšel jsem z té básně ticho
a to je dnes vzácné
ST
22.11.2019 - 19:22
Amadeus: krásné.. ST
22.11.2019 - 17:36
byron: No jo...nedávno jsem byl s menším problémem na vyšetření v ORL ambulanci. Když jsem vylezl z audiokomory a přinesl doktorce výsledky, upřímně se zhrozila nad tím, co všechno jsem slyšel...nekteré frekvence prý slyší jen netopýři. Asi vzdálení příbuzní...:-).
A ten zvoník je taky hustej.
ST
21.11.2019 - 19:53
Ringo: Já pod tvou starou slupkou tuším ještě ne zcela prožranou pecku.
21.11.2019 - 18:37
vavaoko: Když listí šustí, je mi fajn. Jak začne být mokré a klouže, nemám pro podzim žádné pochopení.
Tobě ST
21.11.2019 - 17:40
byron: Podzim umí ukázat i svou příjemnější tvář. Až bude zima, bude hůř...:-).
ST
21.11.2019 - 16:13
M.A.Rek: Doprkýnkadubového, to mi napadlo ráno při exhumaci sebe sama a při zavazování tkaniček. Jen jsem nepoužil tak pěkná slovíčka. ST
16.11.2019 - 13:46
14.11.2019 - 22:24
Dota Slunská: Silná jako...uvědomění. VT
1 ... 126|127|128|129|130|131|132|133|134 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku