René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13218
Komentáře k dílům uživatele :
27.12.2019 - 14:21
Tara: Nezbývá než doufat... ST
27.12.2019 - 11:54
M.A.Rek: Ve verších zurčí i Tvůj podpis. Jsi krásně četelný. Držím palce a zdravím.
20.12.2019 - 15:48
19.12.2019 - 19:07
René Vulkán: byron: dík
19.12.2019 - 19:07
René Vulkán: byron: děkuji
19.12.2019 - 19:07
René Vulkán: Dota Slunská: děkuji
19.12.2019 - 17:14
byron: Pro sváteční chvilky je tvé dílko svým způsobem i malým požehnáním...i když jsem si prvně přečetl blbě název a tak nějak přemýšlel nad tmou v Betlémě...:-).
ST
19.12.2019 - 15:46
M.A.Rek: Pěkná pocitovka a procitovka.
19.12.2019 - 11:49
Gándhí: jo, ST
19.12.2019 - 11:00
Dota Slunská: Vtáhne člověka do sebe...takové chvilky jsou cenné.
18.12.2019 - 23:19
Ringo: I přes existenci hnoje jsi dílko (alespoň podle mne) nepohnojil.
18.12.2019 - 23:08
Ringo: René, je správné, že se konečně někdo (ty) věnuje ve svém díle i problematice četných trhhavých pohybů – tedy polytikům.
18.12.2019 - 22:52
zenge: Líbí
st
18.12.2019 - 20:33
Trijan: ST
18.12.2019 - 18:43
Tara: Satira je fajn, ST...
18.12.2019 - 08:49
Dota Slunská: I po konci léta se dobře vzlétá ;-)
(šak ono ani uprostřed líta to dycky nelitá)
18.12.2019 - 08:35
Dota Slunská: Vždycky mě na haiku bavilo, jak se vzpírá uhnanýmu tempu. Donutilo pozastavit, oddat se rozmanitým krátkometrážním filmům v hlavě.
17.12.2019 - 22:46
Gándhí: hlavně, aby bylo kde zpívat a smát se... ST*
17.12.2019 - 16:45
byron: Jak se praví v jedné pohádce..."Ať už peklo bylo, nebo nebylo, vymyšleno bylo dobře. Když se kolem sebe rozhlédneme, vidíme, že ještě dneska spoustě lidí peklo chybí."...Pak již lze maximálně sousedovi závidět, že se škvaří v hezčím kotli...:-).
ST
17.12.2019 - 08:46
René Vulkán: Tichy_vulkan: dík za komentík
1 ... 124|125|126|127|128|129|130|131|132 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku