René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
15.01.2020 - 17:43
byron: Vinobraní bude holt dřív...
ST |
15.01.2020 - 09:43
Gándhí: ST... lesní hospodáři se pomalu začínají od přírody učit, ale co nás 8 miliard oSTatních přispěvatelů k příčinám?
|
14.01.2020 - 21:16
|
14.01.2020 - 07:46
Tichy_vulkan: pokud lidi stále nechápou, pak se do toho vloží jiné bytosti....
BohaToSTí |
13.01.2020 - 14:52
Psavec: ST.
|
12.01.2020 - 16:25
Ringo: Kůrovce jsem objevil i tady; a pořád se mi líbí.
|
12.01.2020 - 16:10
byron: Hm...těžce smutně aktuální. Les miluju a ty vykácený místa jsou až děsivý. V barvě heny je těch míst na Vysočině ještě příliš mnoho...
ST |
08.01.2020 - 22:38
Dota Slunská: Kaleidoskop.
|
07.01.2020 - 22:40
sailorr: ...až tam, kam už to nejde....
ST |
06.01.2020 - 11:45
Gándhí: ...a ta baliSTická křivka skoku ;)
|
06.01.2020 - 10:53
Dota Slunská: Pobavils.
|
05.01.2020 - 19:16
Psavec: Bezva, ST.
|
05.01.2020 - 19:14
Psavec: ST.
|
03.01.2020 - 22:50
byron: Byť jsem včera chytil vlka...zkusím do západu střelit zajíce...:-)).
ST |
03.01.2020 - 22:28
Ringo: Fajn(éé), hravě morbidní.
|
03.01.2020 - 21:43
Lilith: Fajnéé :-)
ST |
03.01.2020 - 10:15
vavaoko: Fajn. ST
|
03.01.2020 - 09:00
M.A.Rek: Morbidně hravé... ;O)
|
03.01.2020 - 01:01
blue: hravé :)
|
03.01.2020 - 00:56
René Vulkán: Tara: netuším
|


