René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13218
Komentáře k dílům uživatele :
02.01.2020 - 23:57
Tara: JeSTlipak tušíš, že na větším litwebu, kde jsem většinou, publikuje příbuzná Ivana Blatného?
Povedené.
02.01.2020 - 23:40
blue: vždycky si říkám co si ti lidé čtou?.. pod deštníkem i mimo něj, a zda jsou v ten okamžik v tomto světě nebo hrají mimo děj... :)
02.01.2020 - 20:50
Ringo: Na rozdíl od rozrazilu jsem u Svratky nikdy nebyl. Ale chodím aspoň ke tvým dílkům.
02.01.2020 - 19:26
Psavec: Salut, ST.
02.01.2020 - 17:24
byron: Odloučení od toho, co je tvému srdci tak blízké, je vždy velmi těžké...
ST
02.01.2020 - 14:45
zenge: Martin Reiner dostal Magnesii literu za romàn Básnīk o Ivanu Blatnèm pěkné počteni. St ti
02.01.2020 - 12:27
M.A.Rek: Pěkný. Až na ten lijavec. Jen chvíli nepršelo a už čekáme další...
01.01.2020 - 20:50
René Vulkán: M.A.Rek: pěkné trojverší, dík
31.12.2019 - 17:24
Lilith: ST a fajn nový rok :-)
31.12.2019 - 15:29
byron: Nuž, pěkné to máš...:-).
ST
30.12.2019 - 22:38
Ringo: „zahlédl jsem ji, pohladil
studenou líc měsíce“

To se možná nepodařilo ani Neilu Armstrongovi.
30.12.2019 - 14:13
30.12.2019 - 09:45
M.A.Rek: Umíš krásně slova nahňahňat do koncentrátu poezie. Krásně se vnímá.

Mráz mrazí
pod kůži zalézá se vzpomínkami
až mrazí
29.12.2019 - 17:38
Kajuta: ST a cink :-)
28.12.2019 - 22:56
28.12.2019 - 18:38
Lilith: Cink a ST
28.12.2019 - 18:15
byron: Myslím, že to dáš...i ti to i přeju...:-).
ST
28.12.2019 - 16:30
zenge: St ti zvoní
27.12.2019 - 20:06
Ringo: Tohle je ještě důležitější než zvonění ve škole.
27.12.2019 - 19:16
Hazentla: Bam bam ♡
1 ... 123|124|125|126|127|128|129|130|131 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku