René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře k dílům uživatele :
31.03.2021 - 15:28
Gándhí: co bych dal za to trčet nad palindromem a vyšvihnout místo toho pěknou báseň ;)
|
27.03.2021 - 22:14
CULIKATA: Pěkné
|
26.03.2021 - 19:50
zenge: chytří lidé nemají média,
a místo discus. obdělávájí pole za barákem Škoda, že k nim nepatřím :-( St |
26.03.2021 - 19:46
zenge: .. no , ale von to byl doopravdy magor:-)
|
26.03.2021 - 13:33
matousekKkrejca: Pěkná vzpomínka ST
|
25.03.2021 - 15:14
divoženka1: To se mi libí jdu si najit nějakou jeho knižku a az budu v Telci zajedu do Kostelniho Vydří
|
22.03.2021 - 20:41
Besinka: ST. Ježíška mám ráda.
|
22.03.2021 - 20:38
Besinka: Dobrá miniatura. Prima.
|
22.03.2021 - 08:20
Besinka: René Vulkán:
ST. |
21.03.2021 - 20:05
Gándhí: není nad spočinutí v urnovém haiku
|
21.03.2021 - 17:45
matousekKkrejca: Netové diskuze to je smradlavá stoka... máš ST
|
20.03.2021 - 16:36
René Vulkán: Lilith: že by?
|
20.03.2021 - 15:50
Lilith: Jo
|
20.03.2021 - 15:03
René Vulkán: valerie: dík Valčo, málo kdo se tady zamyslí
|
20.03.2021 - 08:58
valerie: Skvěle jsi se vypsal a to je myslím zapotřebí, někdo za to nestojí, jiný jo, je těžké umět nahlídnout pod pokličky, vnímat, poslouchat a nenechat se tím ovlivňovat, zavřít dveře a nemít to někde v sobě
|
19.03.2021 - 15:36
valerie: Kéž by
|
17.03.2021 - 22:04
zenge: konečné řešení té věčné otázky:-)
st |
17.03.2021 - 18:47
Lilith: Jejda...
|
16.03.2021 - 10:00
vavaoko: Mě taky. ST
|
14.03.2021 - 12:48
divoženka1: A když je neobleče
nikdo mu neuteče |


