René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1616
» komentářů: 9425 / 13218
Komentáře k dílům uživatele :
15.04.2021 - 16:00
Gándhí: jak mnoho symbolů, nostalgie, naděje, obrazu, jazykové hravosti haiku může pojmout... bravo!
15.04.2021 - 12:50
Psavec: Pravdivé.
15.04.2021 - 12:48
Psavec: Tak to bývá.
15.04.2021 - 12:45
Psavec: Pěkné haiku.
15.04.2021 - 03:12
Gándhí: stará Kovárna
je to už nespočet let
škopky chutnaly
14.04.2021 - 12:10
René Vulkán: M.A.Rek:

našel jsem hříbek
jedli jej tři rodiny-
černobylský les
14.04.2021 - 09:46
M.A.Rek: Houbařka v mini
pro bedlu ohnula se,
spatřil jsem klouzek.

Toť chyba lávky,
václavky nelítají,
snad lysohlávky?

Les hřibů plný
v šestaosmdesátém
jak byly dobré...
13.04.2021 - 20:45
zenge: ST z Velké noci..
10.04.2021 - 20:01
René Vulkán: Koala: díky Koalo
10.04.2021 - 07:54
Koala: Krásný a pravdivý...
09.04.2021 - 13:46
Besinka: ST.
08.04.2021 - 18:39
René Vulkán: matousekKkrejca: tak to mám radost
08.04.2021 - 18:34
matousekKkrejca: Nemá to chybu... ST
08.04.2021 - 16:15
Gándhí: Taky věřím v sílu přírody v nás zachovat pospolité pudy a vyvést nás z té úchylné dystopické prudy...
06.04.2021 - 21:49
Jaruška: Pěkná...říká se, že ve víně je pravda a také, že se přání plní .-)..tak do kuropění :-)
03.04.2021 - 15:50
Květka Š.: Ale chutná...
03.04.2021 - 06:25
divoženka1: Bože co já budu jišt
když bude prosit vše
co dávám na pánev
budu si muset osmazit houbu
se jménem Satánek
02.04.2021 - 12:18
Psavec: Ta mi sedla.
01.04.2021 - 23:29
Jaruška: Už je to nějaký čas, co jsem média přestala sledovat. Přečtu si jen to, co musím a jinak se raději věnuji věcem, které člověka obohatí.
Ale básní jsi to vystihnul pěkně.
01.04.2021 - 11:23
Besinka: To se mi líbí.
1 ... 77|78|79|80|81|82|83|84|85 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku