René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1616
» komentářů: 9425 / 13218
Komentáře k dílům uživatele :
10.02.2021 - 09:01
umělec2: Taky nemám na uhlí. Tak budu topit petkama. Jenže kde je vzít? Ale internet si zatím nechám. Abych to mohl druhým sdělit. Ahoj
09.02.2021 - 20:10
vavaoko: Nezávidím ti. Mám tu výhodu, že o nich nevím. Ale radost.. Radost z toho nemám.
ST
09.02.2021 - 11:26
Gándhí: jaro si počká
nyní je čas kalamit
co to? sníh v zimě?
08.02.2021 - 20:24
René Vulkán: Lilith: divoženka1:
díky
08.02.2021 - 18:02
Lilith: Gratulacion ;-))
08.02.2021 - 17:47
divoženka1: Gratuluji dědo a vnoučkovi přeji štěstí na světě ********
08.02.2021 - 15:50
René Vulkán: M.A.Rek:Gándhí:

v lese bahniště
kanci se válí v bahně
breberky chcíply
08.02.2021 - 14:25
M.A.Rek: René Vulkán:
v půli schodiště
ohryzl červy z raků
smrdí na míse
08.02.2021 - 11:44
Gándhí: v poli strniště
uhlově sborové kaků
kloaky čisté
08.02.2021 - 10:46
René Vulkán: vavaoko: už přiletěl - čáp, dcera má syna
08.02.2021 - 10:28
vavaoko: Přiletí.
Holku ti přeju.
ST
07.02.2021 - 15:25
René Vulkán: M.A.Rek: vavaoko: dík chlapi
07.02.2021 - 11:32
M.A.Rek: Hejna vran letí
to bude krásných holek
my odletíme
07.02.2021 - 11:22
Lilith: Fajne :-)
07.02.2021 - 10:18
vavaoko: Ony tu budou furt. Jen nebudou tak vidět.
Máš ST
07.02.2021 - 09:58
René Vulkán: divoženka1: tak dík
07.02.2021 - 06:51
divoženka1: Tvoje vrany maji vtip
zaslouží si super tip
06.02.2021 - 10:02
Dusbaba: jaks mě naučil dávat typy ,tak tady dám supertyp
05.02.2021 - 16:39
René Vulkán: M.A.Rek: v poli kluziště
orchestr černých mraků
zmrzli zajisté
05.02.2021 - 14:49
M.A.Rek: Jo, to je dobrý. A Vavaoko má pravdu. Tedy:

V poli jeviště
orchestr černých fraků
všichni sólisté
1 ... 81|82|83|84|85|86|87|88|89 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku