René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře k dílům uživatele :
10.02.2021 - 09:01
umělec2: Taky nemám na uhlí. Tak budu topit petkama. Jenže kde je vzít? Ale internet si zatím nechám. Abych to mohl druhým sdělit. Ahoj
|
09.02.2021 - 20:10
vavaoko: Nezávidím ti. Mám tu výhodu, že o nich nevím. Ale radost.. Radost z toho nemám.
ST |
09.02.2021 - 11:26
|
08.02.2021 - 20:24
René Vulkán: Lilith: divoženka1:
díky |
08.02.2021 - 18:02
Lilith: Gratulacion ;-))
|
08.02.2021 - 17:47
divoženka1: Gratuluji dědo a vnoučkovi přeji štěstí na světě ********
|
08.02.2021 - 15:50
|
08.02.2021 - 14:25
|
08.02.2021 - 11:44
|
08.02.2021 - 10:46
René Vulkán: vavaoko: už přiletěl - čáp, dcera má syna
|
08.02.2021 - 10:28
|
07.02.2021 - 15:25
René Vulkán: M.A.Rek: vavaoko: dík chlapi
|
07.02.2021 - 11:32
|
07.02.2021 - 11:22
Lilith: Fajne :-)
|
07.02.2021 - 10:18
vavaoko: Ony tu budou furt. Jen nebudou tak vidět.
Máš ST |
07.02.2021 - 09:58
René Vulkán: divoženka1: tak dík
|
07.02.2021 - 06:51
divoženka1: Tvoje vrany maji vtip
zaslouží si super tip |
06.02.2021 - 10:02
Dusbaba: jaks mě naučil dávat typy ,tak tady dám supertyp
|
05.02.2021 - 16:39
|
05.02.2021 - 14:49
M.A.Rek: Jo, to je dobrý. A Vavaoko má pravdu. Tedy:
V poli jeviště orchestr černých fraků všichni sólisté |


