René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře k dílům uživatele :
25.02.2021 - 16:52
René Vulkán: divoženka1: ale je - dobrá smrt :-)
|
25.02.2021 - 16:16
divoženka1: Teda ani světýlko naděje tu není
|
23.02.2021 - 17:06
cestadolesa: Dobré to máš. Ráda jsem zabloudila:)
|
23.02.2021 - 15:39
divoženka1: ST
|
21.02.2021 - 20:18
matousekKkrejca: ST
|
20.02.2021 - 19:40
René Vulkán: zenge: konečně někdo, kdo rozumí literatuře
|
20.02.2021 - 18:29
zenge: René Vulkán: Samozřejmě, že Tobě Ludvík byl jen za tip:))
|
20.02.2021 - 10:39
vavaoko: ST
|
19.02.2021 - 20:10
René Vulkán: zenge: Mně nebo Vaculíkovi?
|
19.02.2021 - 19:50
|
14.02.2021 - 10:53
zenge: ST
jsem občas osikou:)) |
14.02.2021 - 10:50
zenge: ..je to plíživě děsivé
svoboda je jako bublina z bublifuku malých dětí než napočítáš do dvaceti... st |
12.02.2021 - 04:05
sailorr: Strach je na místě a nejen o ně. Jejich druh smrti je jen jeden z mnoha zmutovanývh mechsnizmů , které jsou čím dál víc v módě. Distanční žití a odvrácení se od nepředmětné strany universa, smrtící koktejl, který stvoří (nebo už stvořil) zombie s extrémní imunitou.
|
12.02.2021 - 03:55
|
11.02.2021 - 13:03
divoženka1: I ve dne mám na Cejlu stísněnej pocit zrovna jako teď po přečtení básně
|
11.02.2021 - 12:57
divoženka1: Dýchám z posledních sil dávám ST
|
11.02.2021 - 11:48
|
11.02.2021 - 09:57
vavaoko: ST
|
10.02.2021 - 18:17
zenge: Spal jsem U Heligonky na Cejlu, procházel noční Brno
četl Blatného, nakukoval do heren a trochu se i bál. Halt Cejl:-) Básni tvé ST PS:Miro baro phral kerel buťi! |
10.02.2021 - 11:43
René Vulkán: umělec2: Petky jsou skvělý. Třeba s vyjetým nebo vysmaženým olejem. Taky gumáky. Skvělý sou vysloužilý baterie s elektromobilů. Ty hoří a hoří, vůbec nemusíš rána znova zatápět. Praktikuju to už roky.
|


