René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1615
» komentářů: 9423 / 13213
Komentáře k dílům uživatele :
27.01.2012 - 00:11
Bambulka: Rado, právě jsem zavedla novou kategorii - MiniMax :-) - a Ty jsi dalším skvělým reprezentantem /když dovolíš, tak za zakladatelku tohoto proudu považuji Slávku/... ptz říci málo slovy mnoho, to je umění ...

Příjemné čtení ... i zamyšlení ...
25.01.2012 - 19:52
s.e.n: Báseň mne upoutala-
Dobře napsaná,srozumitelně.
25.01.2012 - 19:47
s.e.n: Miniatury jsou docela oblíbené,
jsou-li dobře napsané,
jako tahle.
25.01.2012 - 15:14
hloubavá: A zalévat!
25.01.2012 - 08:06
labuť: Ze Tvé mini, mnoho úrodného se sklízí... v každé duši...
24.01.2012 - 22:56
Bíša: Skvostné myšlenky!*
24.01.2012 - 22:10
hašlerka: klíčím :o)
24.01.2012 - 22:02
Mbonita: růst toť naše poslání..
hřát lidská srdce...
24.01.2012 - 20:43
zvířenka: Já ted mám spadýno na Petrklíčky:-)))
24.01.2012 - 20:12
jc senior: zdravím tě a kynu
René,
obilí je naklíčené
**
24.01.2012 - 17:31
donne: O joj, ta je moc vypilovaná, pravdivá.
Donne za ni ST dá.
24.01.2012 - 17:09
zelená víla: krásná miniaturka..
24.01.2012 - 17:00
Lota: ...
líbí se mi Tvoje miniatura svou velikostí myšlenky :-)
24.01.2012 - 16:52
ttragelaf: .. strucne vytesana moudrost
pravda byva prosta
.. dnes odjınud vsak vıtr vane
a nase lany pravd
jsou genetıcky modıfıkovane
24.01.2012 - 16:52
E.T.Jane: Nemít naděje půst
a nechat semínka růst :) ST!
24.01.2012 - 16:45
Kars: Tak zesejme
24.01.2012 - 16:13
Liška76: ..bez něj sytí
by jsme nebyli:)ST!
23.01.2012 - 07:34
René Vulkán: zenge: jasně, jakou jinou chaloupku bych myslel, než tu Tomovu :-)
22.01.2012 - 21:39
zenge: myslíš knížku
chaloupka strýčka Toma? :)
st
22.01.2012 - 13:39
Houda: :-))))))))))))))))
1 ... 640|641|642|643|644|645|646|647|648 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku