René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře k dílům uživatele :
27.01.2012 - 00:11
Bambulka: Rado, právě jsem zavedla novou kategorii - MiniMax :-) - a Ty jsi dalším skvělým reprezentantem /když dovolíš, tak za zakladatelku tohoto proudu považuji Slávku/... ptz říci málo slovy mnoho, to je umění ...
Příjemné čtení ... i zamyšlení ... |
25.01.2012 - 19:52
s.e.n: Báseň mne upoutala-
Dobře napsaná,srozumitelně. |
25.01.2012 - 19:47
|
25.01.2012 - 15:14
hloubavá: A zalévat!
|
25.01.2012 - 08:06
labuť: Ze Tvé mini, mnoho úrodného se sklízí... v každé duši...
|
24.01.2012 - 22:56
Bíša: Skvostné myšlenky!*
|
24.01.2012 - 22:10
hašlerka: klíčím :o)
|
24.01.2012 - 22:02
Mbonita: růst toť naše poslání..
hřát lidská srdce... |
24.01.2012 - 20:43
zvířenka: Já ted mám spadýno na Petrklíčky:-)))
|
24.01.2012 - 20:12
|
24.01.2012 - 17:31
donne: O joj, ta je moc vypilovaná, pravdivá.
Donne za ni ST dá. |
24.01.2012 - 17:09
zelená víla: krásná miniaturka..
|
24.01.2012 - 17:00
Lota: ...
líbí se mi Tvoje miniatura svou velikostí myšlenky :-) |
24.01.2012 - 16:52
ttragelaf: .. strucne vytesana moudrost
pravda byva prosta .. dnes odjınud vsak vıtr vane a nase lany pravd jsou genetıcky modıfıkovane |
24.01.2012 - 16:52
E.T.Jane: Nemít naděje půst
a nechat semínka růst :) ST! |
24.01.2012 - 16:45
Kars: Tak zesejme
|
24.01.2012 - 16:13
Liška76: ..bez něj sytí
by jsme nebyli:)ST! |
23.01.2012 - 07:34
René Vulkán: zenge: jasně, jakou jinou chaloupku bych myslel, než tu Tomovu :-)
|
22.01.2012 - 21:39
|
22.01.2012 - 13:39
Houda: :-))))))))))))))))
|


