René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře k dílům uživatele :
02.02.2012 - 18:01
churry: Tajnými stezičkami
|
02.02.2012 - 17:42
Mbonita: umět se zastavit
a snít to je občas třeba je to jak jíst kousek chleba se solí a vědět..že ještě chutná... |
02.02.2012 - 16:13
zenge: taky používám Deo dorant:)
ST |
02.02.2012 - 15:49
zenge: polomy a stáda koní
kdeže dnes tam řepka voní v pěšinách jsou solár placky eště cejtim otisk facky ...(vaše krajina) ST |
02.02.2012 - 12:32
donne: Cítím z ní stesk po mládí.Hezká.
|
02.02.2012 - 11:43
Dota Slunská: B.r.a.v.o.!
|
02.02.2012 - 10:33
Ja.Ro.: Jo.. plnej souhlas
|
02.02.2012 - 10:32
Ja.Ro.: dám ti tip, páč se mě to líbí jak je to napsané, ale do diskuzí se jako nehudební osoba nepouštím
|
02.02.2012 - 10:29
Ja.Ro.: ST.. trochu stesku při pohledu nazpět v tom cejtím.. Hezká vzpomínka
|
02.02.2012 - 09:52
Květka Š.: St..pěkný..
|
02.02.2012 - 09:15
Kapka: Moc hezká vzpomínka, pár slov, co chytnou za srdce. ST!
|
02.02.2012 - 09:14
Liška76: Krásná vzpomínka:))ST
|
02.02.2012 - 01:23
Psavec: Moc pěkná báseňka, ST.
|
02.02.2012 - 00:38
labuť: Přes polomy let, smět zase uvidět rozesmáté oči batolecích let našich dětí...
|
02.02.2012 - 00:21
Bíša: STIP!!!
|
02.02.2012 - 00:08
Špáďa: Příjemná vzpomínka, co táhne mysl zpět, do časů prvních lásek...
|
01.02.2012 - 23:28
Bíša: Hmm*
|
01.02.2012 - 23:11
churry: Já taky "o)
|
01.02.2012 - 21:24
donne: Vyjádřeno jasně.
|
01.02.2012 - 20:29
Mbonita: řekl jsi vše..
|


