René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1615
» komentářů: 9423 / 13213
Komentáře k dílům uživatele :
02.02.2012 - 18:01
churry: Tajnými stezičkami
02.02.2012 - 17:42
Mbonita: umět se zastavit
a snít
to je občas třeba
je to jak jíst
kousek chleba se solí
a vědět..že ještě chutná...
02.02.2012 - 16:13
zenge: taky používám Deo dorant:)
ST
02.02.2012 - 15:49
zenge: polomy a stáda koní
kdeže dnes tam řepka voní
v pěšinách jsou solár placky
eště cejtim otisk facky
...(vaše krajina)
ST
02.02.2012 - 12:32
donne: Cítím z ní stesk po mládí.Hezká.
02.02.2012 - 11:43
Dota Slunská: B.r.a.v.o.!
02.02.2012 - 10:33
Ja.Ro.: Jo.. plnej souhlas
02.02.2012 - 10:32
Ja.Ro.: dám ti tip, páč se mě to líbí jak je to napsané, ale do diskuzí se jako nehudební osoba nepouštím
02.02.2012 - 10:29
Ja.Ro.: ST.. trochu stesku při pohledu nazpět v tom cejtím.. Hezká vzpomínka
02.02.2012 - 09:52
Květka Š.: St..pěkný..
02.02.2012 - 09:15
Kapka: Moc hezká vzpomínka, pár slov, co chytnou za srdce. ST!
02.02.2012 - 09:14
Liška76: Krásná vzpomínka:))ST
02.02.2012 - 01:23
Psavec: Moc pěkná báseňka, ST.
02.02.2012 - 00:38
labuť: Přes polomy let, smět zase uvidět rozesmáté oči batolecích let našich dětí...
02.02.2012 - 00:21
Bíša: STIP!!!
02.02.2012 - 00:08
Špáďa: Příjemná vzpomínka, co táhne mysl zpět, do časů prvních lásek...
01.02.2012 - 23:28
Bíša: Hmm*
01.02.2012 - 23:11
churry: Já taky "o)
01.02.2012 - 21:24
donne: Vyjádřeno jasně.
01.02.2012 - 20:29
Mbonita: řekl jsi vše..
1 ... 637|638|639|640|641|642|643|644|645 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku