René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře k dílům uživatele :
07.01.2012 - 09:01
labuť: Probouzející se - že by jaro.? :-)
|
07.01.2012 - 00:37
enigman: semenitá...
|
06.01.2012 - 21:57
Kars: Jasný, mobolizující
|
06.01.2012 - 21:53
René Vulkán: Dota Slunská: Ďýk moč za komentár
|
06.01.2012 - 21:52
René Vulkán: Mbonita: ty brďo, to je komentář lepčí než básnička
|
06.01.2012 - 21:17
Mbonita: Moudrosti tvá podstata je země
a pastva tvá jsou semena našich duší v háv přírody přioděná podobenství člověčenství muž a žena ST |
06.01.2012 - 19:20
Bíša: ***!
|
06.01.2012 - 17:39
Květka Š.: ..fakt dobrý..st.
|
06.01.2012 - 17:20
Psavec: Potlesk na otevřené scéně.
|
06.01.2012 - 17:02
Dota Slunská: Zboňuju, když někdo píše neobyčejně o obyčejný věci (i když zas tak úplně obyčejná není:)) A ještě ve výstižný úspornosti.
|
06.01.2012 - 16:34
|
06.01.2012 - 16:19
zvířenka: zřetelně krásná...:-)
|
06.01.2012 - 15:41
Liška76: Jůůů to je přírodní érotika:)
|
05.01.2012 - 21:14
Mbonita: šidítka v životě hledají hlavně slaboši...
|
05.01.2012 - 19:18
Bíša: Hmm...
|
05.01.2012 - 18:45
zenge: Nová Pec a Údolí
léto a tam cokoli vem cilindr a starej frak ještě jede tam ten vlak :) ...nekecám! |
05.01.2012 - 17:21
zelená víla: nostalgie je krásná i zprostředkovaná písmenky..
|
05.01.2012 - 17:12
Slávka: ...další "skácelovská"
... je dobře, že vím, kam mám chodit mlsat * |
05.01.2012 - 15:11
Psavec: Pární mašiny, to byla krása a elegance.
|
05.01.2012 - 14:31
Jana M.: Věřím, že to tak je. Zvlášť když to potvrdí odborník.
|


