René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře k dílům uživatele :
28.01.2012 - 16:33
zaba.zuzla: čtvrt na ráno - geniální :-) ST!!!
|
28.01.2012 - 14:21
labuť: Mini Ti jdou čím dál líp!!!
|
28.01.2012 - 13:17
voslik: Knížku mám moc ráda.... A tohle se ti povedlo!
|
28.01.2012 - 12:20
Bíša: ST!*
|
28.01.2012 - 09:21
6thSun: slovo "spasmického" mi to ruší, tam šlo dát něco jinýho...jinak je to skvělý
|
28.01.2012 - 09:18
poustevník Jirka: Načasovaná... :o))
|
28.01.2012 - 08:52
René Vulkán: umělec2: sice to veledílo není, ale neztrácím naději veledílo napsat - mám v plánu stvořit nejrozsáhlejší miniaturu na světě!
:-) dík zatip. |
28.01.2012 - 08:45
umělec2: Inu veledílo to není ´jenže já si přečetl co čteš, koho, že to máš rád, jaký si to bordelář, nákupčí a otec. Tak za to ti ho dám. To jako ten T
|
28.01.2012 - 06:17
jitka.svobodova: To je přímo paráda.***
|
28.01.2012 - 01:35
churry: Jsi mistr zkratky
|
28.01.2012 - 01:33
churry: Slušná mini
|
28.01.2012 - 01:32
churry: ...půlráno...
|
27.01.2012 - 22:20
jc senior: ... a ta hvězda má jméno Pelyněk...
*** |
27.01.2012 - 13:24
Hazentla: já radši nic neříkám.. jen, že to je pěkně napsané.. i ty dva odpovídající řádky ze Zjevení jsem si našla :)
|
27.01.2012 - 12:46
René Vulkán: Paulmatthiole: hele, to alta petunt znamená dlouho hledající?
|
27.01.2012 - 11:55
Kars: Tady jde rozum stranou,
procitne, až dude ona vdanou |
27.01.2012 - 10:46
Kajuta: Žije-li člověk z rozumu
umírá žalem, ruce má sevřené v křeči, aby lásku zardousil rázem. Žije- li člověk pro zázrak, umírá nakonec žízní, protože nenajde se div, jenž v něm znovu vyzní. (Ranchetti) |
27.01.2012 - 08:51
Liška76: Krásné:))ST
|
27.01.2012 - 07:16
Paulmatthiole: Kde končí rozum, začíná mystika.... začínající mystika motivuje rozum tak, že se jejich společným heslem stává "alta petunt".
|
27.01.2012 - 01:42
René Vulkán: Bambulka: Ahoj, Slávka je jasnou zakladatelkou a průkopnicí. Ty do minimaxi taky jasně patříš.
|


