René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře k dílům uživatele :
10.01.2012 - 08:45
hloubavá: Ano!
|
10.01.2012 - 08:40
jc senior: Jsou cesty, které znají jen směr vpřed, potkáváme ale ty, kteří šli před námi.
** |
10.01.2012 - 08:35
Dota Slunská: Ty a Slávka byste mohli společně vydat sbírku. Bylo by to skvělé!
|
10.01.2012 - 08:33
Dota Slunská: Ty i Petr jste to řekli krásně.
|
10.01.2012 - 08:31
6thSun: Díky bohu za možnost odpouštění a nápravy.
|
10.01.2012 - 08:28
6thSun: ta emoce musí vyvěrat ze správných kořenů, pak je úspěch zaručen. Škoda, že nedávají nějaký duchovní ekvivalent Receptáře s Přemkem Podlahovic, mohli by to pak umět všici :-)
|
10.01.2012 - 05:24
jitka.svobodova: Pěkné.ST
|
10.01.2012 - 00:56
enigman: kořeněná...
|
10.01.2012 - 00:54
|
10.01.2012 - 00:39
Toulavá: srdce chce zaplesat
moravský nebesa že čecháček čechem není kdo ohlédne se nezkamení *ST a doufám, že omluvíš tuto dětskou říkanku |
10.01.2012 - 00:39
zelená víla: tak lidi tvoří půdu--
lidi tvoří hnojivo-- lidi tvoří růst-- ST a každý z nich touží po květu.. |
10.01.2012 - 00:15
Bíša: Empatické verše!
|
10.01.2012 - 00:11
Bíša: !!!
|
09.01.2012 - 23:42
zvířenka: René Vulkán: ale jo,když se klávesnice pořádně zaleje a pohnojí,jenže to chce málokdo zkusit...:-))
|
09.01.2012 - 23:29
Slávka: Uuuf..! To je tedy síla (ovšem ducha)!*
|
09.01.2012 - 23:27
René Vulkán: zvířenka: sama hlína je život
z počítače jetelina nevyroste |
09.01.2012 - 23:13
zvířenka: Hníst hlínu
je z nemoce čiré neléčené závislosti a brousí hrany bezmocem a dá klid zlosti zastaví růst splínu.. Hlína je prostě mocná Paní navrací duši ke kořenům planým... |
09.01.2012 - 16:52
James Libustka: prave o zivote ;)
|
09.01.2012 - 14:08
šuměnka: souhlas s Dotou
ano, tohle je poezie...:) |
09.01.2012 - 00:55
|


