René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře k dílům uživatele :
15.02.2012 - 10:09
labuť: To musí každý sám v sobě prožít, to se ani nedá správně popsat...
|
15.02.2012 - 09:58
Liška76: jojo krása, krás málo i tři měsíce na celou itálii:))To člověk nezapomene!!
|
15.02.2012 - 09:57
René Vulkán: ttragelaf: dík moc za komentář
|
15.02.2012 - 09:12
ttragelaf: ... co značí to rozechvění
každý si vybere: jeden Krista prosté umučení za argument nebere: příliš otřelé. Má každá smrt stejný význam, anebo jsou rúzné smrti ? Smrt něco stvrzuje. Bez smrti nebylo by pravdy a tudíž života věčného. |
15.02.2012 - 08:59
zvířenka: Ale z Tvého rozechvění zřetelně lze číst...
..že MLUVENÍ je nic že oči poví víc.. Děkujeme za probuzení obrazotvornosti:-)) |
14.02.2012 - 23:25
donne: Dobrá fantazie.Taky se ve mně někdy lámou větve.
|
14.02.2012 - 23:23
Kajuta: Na představivost mňamka a to hned třikrát. :)
|
14.02.2012 - 22:33
Psavec: To muselo bolet. ST.
|
14.02.2012 - 22:32
Psavec: Přesně tak.
|
14.02.2012 - 22:05
Paulmatthiole: Dokud jsou větve živé, ohýbají se... a zase narovnají... ST.
|
14.02.2012 - 21:23
|
14.02.2012 - 20:37
jc senior: Možná má i cíl...
** |
14.02.2012 - 14:55
Mbonita: když větve prasknou
a rány hoří pak jediné fouknutí umí poslat bolest spát zceleně se radovat z dnů co voní rašením.. |
14.02.2012 - 14:36
Princezna Smutněnka: Tahle básnička mi připadá až děsivě profesionální.. :)
Ráda se k ní budu vracet. |
14.02.2012 - 14:07
hloubavá: Ale to dost bolí, že?
|
14.02.2012 - 13:39
enigman: avšak uvnitř raší...
|
14.02.2012 - 11:09
Liška76: ST!!
|
14.02.2012 - 10:30
René Vulkán: zvířenka: Počkat počkat, jak to myslíš - aktuální příměr? Snad se v tobě něco nezlomilo???
|
14.02.2012 - 10:27
zvířenka: Ach,jak aktuální příměr...
Je moc krásná. |
14.02.2012 - 09:47
Květka Š.: ST**
|


