René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1615
» komentářů: 9424 / 13214
Komentáře k dílům uživatele :
16.02.2012 - 09:16
Dota Slunská: Nádherná!
16.02.2012 - 09:08
René Vulkán: Kars: je to ještě jinak, ani peřej, ani leknín, o mně to není
16.02.2012 - 08:38
Kars: Tys ta peřej a ona ten leknín
či naopak, fakt nevím :-))
16.02.2012 - 08:31
René Vulkán: zvířenka: i ty lichotnice jedna
16.02.2012 - 08:28
zvířenka: Touhle mantrou(už mi k tomu zní i hudba) by si měl každý projet svůj vztah...bylo by míň nešťastných lidí se srdcem překypujícím láskou...
SkvoSTné, jak jednoduše lze tak složitou věc vyjádřit,ale to BARDI umí!:-))
Děkujem
16.02.2012 - 08:24
E.T.Jane: Vím, že má kouzelná místa,
do Říma se také chystám ..*
16.02.2012 - 08:24
6thSun: Smutně krásná poezie
16.02.2012 - 08:23
Kars: Všechny cesty vedou do Říma
tak pojeďme, ať teplo, či zima
16.02.2012 - 08:22
Liška76: peřeje fakt nehřejou ni v létě brr:))
15.02.2012 - 22:48
mutil: jistě je krásný Řím a jeho památky
já viděl v laguně nemocné Benátky
více však mne bota italská neláká
já spíše po Česku chci dělat tuláka
15.02.2012 - 15:47
poustevník Jirka: Když slova nestačí... :o))
15.02.2012 - 13:52
Mbonita: Je tam krásně..:-)
15.02.2012 - 12:59
donne: Nebyla jsem tam,musí to být ohromný zážitek
15.02.2012 - 12:03
Bíša: Miluji toto věčné město!*
15.02.2012 - 11:02
Květka Š.: Krásná neděle,...opravdu..ST
15.02.2012 - 10:35
René Vulkán: ttragelaf: ahoj, odpověděl jsi na komentář jc seniorovi omylem mě
15.02.2012 - 10:33
René Vulkán: jc senior: k Fátimě mám silnej vztah, k Jeruzalému to samé. V obou jsem ale nebyl, ale už 20 let se tam chystám
15.02.2012 - 10:28
ttragelaf: jc senior: Jeruzalém ?
Proč myslíš, že ho nestihneš?
15.02.2012 - 10:21
Dota Slunská: Máš pravdu, Řím se nedá dostatečně popsat, ten se musí prožít.
15.02.2012 - 10:17
jc senior: Tři místa jsem si přál navštívit:
Fatimu, Řím a Jeruzalém.
Jeruzalém už nestihnu...
**
1 ... 633|634|635|636|637|638|639|640|641 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku