René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1615
» komentářů: 9424 / 13214
Komentáře k dílům uživatele :
20.02.2012 - 08:15
Kars: Tak na zdraví :-)
20.02.2012 - 08:10
René Vulkán: Bambulka: dík za komentář(e)
na dotaz - jak jsem začal psát ty miniatury - odpovídám, víc mě toho nenapadlo. Kolikrát to ani neměla být miniatura, ale když mě napad nápad, napsal jsem o něm tři až čtyři řádky a naráz koukal, že je to uzavřený.
20.02.2012 - 07:46
Bambulka: ... snad znají jinou cestu ...
... snad i oklikou dojdou k cíli ...

Rado, jak jsi začal psát ty mini-maxi, nemohu se jich "dočíst" ;-).
Krásnosmutná ...
***
20.02.2012 - 04:39
bameka: Dobré, moc dobré! Při této profesi je přímo žádoucí, aby byli otevřeni myslivci dva. Jeden ležící a jeden tekutý.
20.02.2012 - 03:50
Houda: ST....toto mi trochu připomíná jeden z úkolů Hádankářského kroužku, jehož jsem byl v pubertě členem...mnohá zadání měla tyto technicko-estetické požadavky na tvorbu do sebe zapadajících slov :-)))
20.02.2012 - 03:47
Houda: ST....za tu kratičkou atmosféru ...
20.02.2012 - 03:46
Houda: ST.....moc pěkné !!
20.02.2012 - 03:45
Houda: :-)))))))) líbí se
20.02.2012 - 03:43
Houda: To i sračka :-)))))))))))))))))))))
20.02.2012 - 03:42
Houda: Pěkně poskládáno...nikdy jsem tam nebyl :-)))) ST
19.02.2012 - 21:24
staranna: Můžeme ho i říznout, ale šikovně.:-))
19.02.2012 - 21:18
Paulmatthiole: Podotýkám jediné - nevyvrhovat :-))
19.02.2012 - 21:17
madanik: čisté, krásné..pravdivé...těžko říct co ještě dodat ..
19.02.2012 - 21:12
René Vulkán: 6thSun: nevím, jak šu*aj 2 ježci. Jak?
19.02.2012 - 19:41
19.02.2012 - 19:15
zagrabiiina: :))) dobře ty!
19.02.2012 - 19:12
6thSun: a víš jak šu*aj dva ježci?

opatrně!
19.02.2012 - 19:09
Bíša: :o))
19.02.2012 - 18:49
Lota: ...
jak zavoní vtip černým humorem, sunu jej na špičku všech vtipů :-)))
19.02.2012 - 18:39
Ludvík Brejer: :-D Ten je!
1 ... 631|632|633|634|635|636|637|638|639 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku