René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře k dílům uživatele :
20.02.2012 - 08:15
Kars: Tak na zdraví :-)
|
20.02.2012 - 08:10
René Vulkán: Bambulka: dík za komentář(e)
na dotaz - jak jsem začal psát ty miniatury - odpovídám, víc mě toho nenapadlo. Kolikrát to ani neměla být miniatura, ale když mě napad nápad, napsal jsem o něm tři až čtyři řádky a naráz koukal, že je to uzavřený. |
20.02.2012 - 07:46
Bambulka: ... snad znají jinou cestu ...
... snad i oklikou dojdou k cíli ... Rado, jak jsi začal psát ty mini-maxi, nemohu se jich "dočíst" ;-). Krásnosmutná ... *** |
20.02.2012 - 04:39
bameka: Dobré, moc dobré! Při této profesi je přímo žádoucí, aby byli otevřeni myslivci dva. Jeden ležící a jeden tekutý.
|
20.02.2012 - 03:50
Houda: ST....toto mi trochu připomíná jeden z úkolů Hádankářského kroužku, jehož jsem byl v pubertě členem...mnohá zadání měla tyto technicko-estetické požadavky na tvorbu do sebe zapadajících slov :-)))
|
20.02.2012 - 03:47
Houda: ST....za tu kratičkou atmosféru ...
|
20.02.2012 - 03:46
Houda: ST.....moc pěkné !!
|
20.02.2012 - 03:45
Houda: :-)))))))) líbí se
|
20.02.2012 - 03:43
Houda: To i sračka :-)))))))))))))))))))))
|
20.02.2012 - 03:42
Houda: Pěkně poskládáno...nikdy jsem tam nebyl :-)))) ST
|
19.02.2012 - 21:24
staranna: Můžeme ho i říznout, ale šikovně.:-))
|
19.02.2012 - 21:18
Paulmatthiole: Podotýkám jediné - nevyvrhovat :-))
|
19.02.2012 - 21:17
madanik: čisté, krásné..pravdivé...těžko říct co ještě dodat ..
|
19.02.2012 - 21:12
René Vulkán: 6thSun: nevím, jak šu*aj 2 ježci. Jak?
|
19.02.2012 - 19:41
Dota Slunská: :))
|
19.02.2012 - 19:15
zagrabiiina: :))) dobře ty!
|
19.02.2012 - 19:12
|
19.02.2012 - 19:09
Bíša: :o))
|
19.02.2012 - 18:49
Lota: ...
jak zavoní vtip černým humorem, sunu jej na špičku všech vtipů :-))) |
19.02.2012 - 18:39
Ludvík Brejer: :-D Ten je!
|


